Yemin Dizisi Ali Ragıp Dereli (Zafer) Kimdir

Avatarayınlanan s
258 0
Yemin Dizisi Ali Ragıp Dereli dizide Zafer karakterine hayat veriyor.Sevilerek izlenen günlük dizilerden olan Yemin Dizisinde Emir’in en yakın arkadaşı Zafer karakteri izleyenler tarafından merak ediliyor.Yemin Dizisi Zafer karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Ali Ragıp Dereli beydir.
, Yemin Dizisi Ali Ragıp Dereli (Zafer) Kimdir
Yemin Dizisi Ali Ragıp Dereli (Zafer) Kimdir

Yemin Dizisi Ali Ragıp Dereli (Zafer) Kimdir

Yemin Dizisi 18 Mart 2019 tarihinde yayınlanan 21.Bölümünde Zafer karakterini sık sık ekranda izledik.Emir’in yakın arkadaşı olarak dizide rol alan oyuncu Emir’in can dostu ve dert ortağıdır.Zafer Emir’e her fırsatta Reyhan’ı dinlemesi ve onu erkenden yargılamaması için telkinlerde bulunur.Emir ise onunla hemen hemen her konuyu dertleşir ve ona dertlerini anlatır.

Yemin Dizisi Zafer Emir’i iyi ve kötü günlerinde her zaman yanında olan onun dizideki dostu olarak ekranlara gelir.Ali Ragıp Dereli İzmir ve İstanbul illerinde yaşamıştır. Profesyonel basketbol oynamıştır.Müzik ile de uğraşan oyuncunun Mum isimli bir şarkısı vardır.Aşk-ı Memnu ve Arka Sokaklar isimli dizilerde rol almıştır.Yakışıklı oyuncu şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Yemin’de Zafer rolü ile ekranlara geliyor.Oyuncu hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden yapabilirsiniz.

İlgili Yazı

Askerlik Yemini Nasıl Yapılır?

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
Ülkemizde askerlik çağına gelen erkek gençler askere gittiklerinde belli bir zaman sonra yemin töreni yaparlar. Toplu olarak yemin eden askerler…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir