Yemin Dizisi Cemre Karakterini Canlandıran Ceyda Olguner

Avatarayınlanan s
961 0

Yemin Dizisi Cemre Karakterini Canlandıran Ceyda Olguner 

Yemin Dizisi Cemre Karakterini Canlandıran Ceyda Olguner dizide kötü bir karakteri canlandırıyor.Biraz takıntılı ve Emir’e karşılıksız aşıktır.Emir’in annesi Cavidan hanım ile birlik olup Reyhan’a elinden gelen tüm kötülüğü yapmaktadır.Her fırsatta Reyhan ve  Emir’in ayrılması için elinden geleni yapmaktadır.
, Yemin Dizisi Cemre Karakterini Canlandıran Ceyda Olguner
Yemin Dizisi Cemre Karakterini Canlandıran Ceyda Olguner 
Günlük dizilerde kötü karakterlerin beğenilmediği düşünülse de Cemre karakterini canlandıran Ceyda Olguner dizi öncesi yaptığı röportajda oldukça heyecanlı olduğunu belirtti.Cavidan hanım oğlu Emir ile Cemre’nin evlenmesini istemektedir.

Yemin Dizisi Cemre

Reyhan’a arkadaş gibi yaklaşan Cemre sonrasında ona bir bilgisayar hediye ederek ona iftira atar.Daha sonra ise onu kendi doğum gününe çağırır ve arkadaşları önünde onunla dalga geçer.Ancak hiç beklemediği tepiler ile karşılaşır Cemre. Zira Reyhan ona gereken cevapları vermiştir. 

Yemin dizisi Cemre rolündeki Ceyda Olguner Ankara 1987 doğumludur.Şimdilerde 32 yaşında olan Ceyda Olguner Devlet Tiyatrosunu Ankara’da tamamlamıştır.Saklı Kalan dizisinde rol almıştır.Daha sonra ise Zeyrek ile çeyrek isimli dizide oynamıştır.Hatice Sultan karakteri ile Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde oynamıştır.

Yemin Dizisi Cemre‘yi yaptığı kötülükler izlemeye devam edeceğiz.Dizide yer alan Cemre karakteri hakkında sizlerde duygu ve düşüncelerinizi yorum bölümünden yazarak etkileşimlere katılabilirsiniz.

İlgili Yazı

Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti ve fragmanı yazımızın devamında. Kanal 7 nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Yemin tüm hızıyla devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir