Yemin Dizisi Çocuk Oyuncu Masal Kimdir?

Avatarayınlanan s
624 0
Yemin Dizisi Kanal 7 ekranlarında ilk 15 bölümü geride bıraktı.Dizi hemen hemen iki konakta geçiyor diyebiliriz.Bir tarafta Reyhan ve Emir arasındaki ilişki izlenirken zaman zamanda Çocuk Oyuncu Masal ve Leyla arasındaki yakınlaşma ekranlara geliyor.Yemin dizisi Masal karakterini sizlere tanıtmadan evvel dizide nasıl birisini canlandırıyor kısaca hatırlatalım.
, Yemin Dizisi Çocuk Oyuncu Masal Kimdir?

Yemin Dizisi Çocuk Oyuncu Masal Kimdir?

Dizide Masal Emir’in amcası Kemal’in kızıdır.Küçük yaşlarda annesini kaybede Masal hayata küsmüş birisidir.Hiç konuşmaz ve kimse ile ilgilenmez bir karakterdir.Babası Kemal bey ise tam bir oto kontrol düşkünü birisidir.Eve gelen hemen her bakıcının bir açığını bulur ve evden yollar.Kolundaki saat sürekli alarm verir Masal ile ilgili.
, Yemin Dizisi Çocuk Oyuncu Masal Kimdir?
Yemin Masal ise robotlaşan yaşantısından dolayı adeta zaman ile yemek yiyen ve oynayan uyuyan birisidir.Ağzından tek kelime çıkmaz.Son olarak bakıcısı Kemal Beyin telefonunu açmayınca işten kovulur.İşte Masal’ın hayatı da bundan sonra yavaş yavaş değişir.

Bir gece evin alarm sistemlerini bozan ve eve giren hırsız Leyla Masal’ın odasında iken Masal uyanır. Bir süre göz göze gelen Masal ve Leyla odada kala kalırlar.Leyla tam camdan kaçmak üzere iken ilk defa Masal baba diye bağırır.Kemal ise hemen odaya gelerek Leyla’yı yakalar ve Polislere teslim eder.Ancak Masal’ın konuşması Kemal beyin dikkatini çeker ve Leyla’yı tekrar karakoldan alarak onunla bir anlaşma yapar ve Masal’a bakmasını ister.
, Yemin Dizisi Çocuk Oyuncu Masal Kimdir?
İşte Masal’ın o sessiz ve kederli günleri Leyla ile son bulur.Masal oldukça şirin ve güler yüzlü bir kız olur artık.Leyla ile birlikte dilediğince oynar ve istediği yemekleri yer artık.Yemin Dizisi Masal Karakterini canlandıran Cansın Mina Gür henüz daha 5-6 lı yaşlardadır. Abc Sıvı Sabun ve Vakıfbank reklamlarında oynamıştır.

İlgili Yazı

Yemin Kelimesinin Eş Anlamı Nedir?

Gönderen - Kasım 27, 2019 0
Yemin Kelimesinin Eş Anlamı ilk okuldan başlayarak lise eğitime kadar hemen her öğrencinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Yemin…
, Yemin Dizisi Pelin Gerçek Adı Kariyeri

Yemin Dizisi Pelin Gerçek Adı Kariyeri

Gönderen - Nisan 17, 2020 0
Yemin dizisine Pelin karakterini canlandıran oyuncunu Ayşe Bengü Gürses tiyatro oyuncusudur. Bengü Gürses Yemin dizisinde Masal ile ilgilenecek Pelin rolü ile…

Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti

Gönderen - Şubat 7, 2020 0
Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Pazartesi yeni bölümleri ile ekranlara gelirken dizinin son bölüm özetinde neler olup bittiği hakkında dizi hayranları…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir