Yemin Dizisi Emir Karakterini Canlandıran Gökberk Demirci

Avatarayınlanan s
175 0
Yemin Dizisi Emir Karakterini Canlandıran Gökberk Demirci beydir.Dizinin ana karakterleri olan erkek oyuncuyu canlandırmaktadır.Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarının günlük dizisidir.Emir ise babasının istekleri doğrultusunda babasının yanıldığını ona göstermek için Reyhan ile evlenmiş birisidir.
 
, Yemin Dizisi Emir Karakterini Canlandıran Gökberk Demirci
Yemin Dizisi Emir Karakterini Canlandıran Gökberk Demirci 

Yemin Dizisi Emir İstanbul’un zengin ailelerinden birisinin oğludur.Eğitimli oturmayı kalkmayı bilen yakışıklı birisidir.Babası ise nereden geldiğini unutmamış örf adet ve gelenekleri saygılı birisidir.Oğlunun motor yarışlarından ve düzensiz hayattan kurtulması için onu küçüklükten beri tanıdığı Erzurum ilinde yaşayan Reyhan ile evlendirir.

Emir babasının onun hayatına bu kadar karışmasına tahammül edemeyen birisidir.Babası tarafından Reyhan ile evlendirilmesine isi onun yanıldığını göstermek için kabul eder.Reyhan ile hem yetiştirilme hemde kültür olarak çok farklı iki kişidir.

Emir babasına ait Şirketi yönetmektedir.Diğer taraftan da zaman zaman motor yarışı yapar.Yakın arkadaşı olarak gördüğü zengin bir aileden olan Cemre ise ona karşılıksız ayıktır.Emir’in annesi ile Cemre bir olur ve Emir ve Reyhan’ın boşanması için ellerinden gelen tüm kötülüğü yaparlar.

Emir ise Reyhan’ın babasına verdiği yemini bilmeden ona ilk başlarda kötü davranır.Reyhan hakkında düşünceleri değiştiği anda Cavidan ve Cemre’nin yönlendirmeleri ve iftiraları ile tekrar Reyhan dan uzaklaşır.

Yemin Dizisi Emir Karakterini Canlandıran Gökberk Demirci 

Yemin dizisinde Emir karakterini canlandıran Gökberk Demirci 1989 İzmit doğumludur.Aslen Adanalı olan oyuncu sporcu ve mankendir,Şu anda bekar olan oyuncu bir kaç kez reklamlarda rol almıştır, Arka Sokaklar gibi dizilerde ufak tefek roller almıştır.

İlgili Yazı

Yemin Kelimesinin Eş Anlamı Nedir?

Gönderen - Kasım 27, 2019 0
Yemin Kelimesinin Eş Anlamı ilk okuldan başlayarak lise eğitime kadar hemen her öğrencinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Yemin…

Yemin 5 Kasım 112. Bölüm Özeti

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin  5 Kasım 112. Bölüm Özeti  Yemin Dizisi 5 Kasım 112 Bölüm Özet Fragman ve analiz içeren yazımızı hoş geldiniz.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir