Yemin Dizisi Leyla Kim? Gerçek adı Oynadığı Diziler Kariyeri

Avatarayınlanan s
276 0
Yemin Dizisi Leyla Kim? Gerçek adı Oynadığı Diziler Kariyeri hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.Günlük diziler arasında ilk üç haftasını geride bırakan Yemin dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Dizide rol alan karakterleri ve bu karakterleri kimlerin canlandırdığı konularında sitemizde detaylı blok yazılarını bulabilirsiniz.

, Yemin Dizisi Leyla Kim? Gerçek adı Oynadığı Diziler Kariyeri
Yemin Dizisi Leyla Kim? Gerçek adı Oynadığı Diziler Kariyeri 
Yemin Dizisi Leyla Kim? Gerçek adı Oynadığı Diziler Kariyeri 
Yemin Dizisinin Leyla’sı dizide usta bir hırsız rolü ile ekranlara geldi.Güvenlik sistemleri ve alarmlarını usta bir şekilde etkisiz hale getiren ve hırsızlık yapan birisi iken hırsızlık amacı ile girdiği Kemal beyin evinde bir nevi kaderi değişir.Girdiği evde Masal isimli küçük bir kızın odasında ona yakalanması ile hayatı değişir Leyla’nın.

Küçük Masal uzun yıllardır hayata küsmüş ve o zamandan beridir ağzından hiç bir kelime duyulmamıştır.Taki Leyla onun odasına girene kadar.Masal baba diye bağırmış ve küçük kız ilk defa konuşmuştur.İlk önce Leyla’dan şikayetçi olan Masal’ın babası onun Masal üzerinde bir etkisi olduğunu düşünerek şikayetinden vazgeçmiş ve Masal’a bakması için ona iş teklifinde bulunmuştu.

Leyla ise bu tekliği kabul etmez.Ancak Masal’ın babası yoksa şikayetçi olacağını söyler ve böylece Yemin dizisi Leyla artık Masal’ın bakıcısı olur. Masal’a babasının koyduğu katı kuralları zaman içinde değiştirerek ona adeta iyi gelir ve Masal artık yavaş yavaş düzelme gösterir.

Yemin Dizisi Leyla Kimdir?

Yemin Dizisinde Leyla karakterini Munise Özlem Öztürk hanım canlandırmaktadır.İstanbul ilinde 1994 yılında doğmuştur. . İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur.Lise Devriyesi dizisinde Sahra karakterini canlandırmıştır.
, Yemin Dizisi Leyla Kim? Gerçek adı Oynadığı Diziler Kariyeri
Yemin Dizisi Leyla Kimdir?
Leyla’nın baba dediği ve onun için her şeyi yaptığı Talaz ise Masal’ın babası Kemal düşmanıdır. Leyla’nın onun evinde bakıcı olmasını kullanmak istemekte ve bundan Leyla’nın haberi olmamaktadır.

Yemin dizisi Masal’ın bakıcısı Leyla karakteri ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.Oyuncu hakkında yorum alanından düşüncelerinizi paylaşarak etkileşimde bulunabilirsiniz.
Yemin Dizisi Leyla Kim? Gerçek adı Oynadığı Diziler Kariyeri

İlgili Yazı

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir