Yemin Dizisi Masal’ın Babası Kemal (Can Varel) Leyla İle Evlenecek mi

Avatarayınlanan s
611 0
Yemin Dizisi Masal’ın Babası Kemal (Can Varel) Leyla İle Evlenecek mi? Akyam kuşağının günlük dizisi Yemin 16 bölümünü geride bıraktı.dizi oldukça sevildi.Yemin dizisindeki karakterlerde izleyenler tarafından merak edilen bir değer konu olarak sürekli gündemde yerini koruyor.
, Yemin Dizisi Masal’ın Babası Kemal (Can Varel) Leyla İle Evlenecek mi
Yemin Dizisi Masal’ın Babası Kemal
Yemin dizisinde yer alan küçük tatlı bir kız çocuğu var.Bu karakterin ismi Masal. Masal Karakteri İle İlgili Detaylı bilgiler bu bağlantıda. Masal’ın annesi küçükken onu terketmiş.Masal’ın babası Kemal bey ise zengin bir iş adamı.Aynı zamanda emir karakterinin de amcası.

Yemin Dizisi Masal’ın Babası Kemal (Can Varel) Leyla İle Evlenecek mi

Yemin Dizisi Kemal oldukça otoriter ve  kuralcı birisidir dizide. Masal’ı da aynı doğrultuda yetiştirmek istemektedir. Yatma kalkma yemek yeme saatleri bellidir.kolundaki saat sürekli alarm verir kızı Masal için.Tabi bu daram Masal için oldukça eziyetli bir durumdur. Masal’a sürekli yeni bakıcılar gelmekte Kemal bey ise her seferinde bir bahane bularak onları göndermektedir.
Küçük Masal ise hata kapanık yaşantısına devam etmektedir.Taki Evlerine giren Hırsız Leyla ile karşılan caya kadar. Masal’ın sesini izleyenler ilk defa o sahnede duyarlar.Yemin dizisinin yakışıklı oyuncusu Kemal ise Leyla ve Masal arasındaki duygusal bağı fark eder ve onu işe alır.

Yemin dizisi hayranları ise Yemin Dizisi Leyla ve Kemal arasında aşk yaşanıp yaşanmayacağı ve ikilinin evlenip evlenmeyeceğini merak ederler.Tabi senaryo nasıldır bilinmez ama Uyur Gezer Leyla evde kaldığı ilk gün Kemal beyin yatağında gözleri açmıştır.Kemal ve Leyla’nın birbirlerine olan bakışları ileride bir aşk sinyalleri veriyor izleyenlere.

Yemin Dizisi Kemal Karakterini Canlandıran Can Verel Kimdir?

Yemin dizisi Masal’ın Babası Kemal rolünü Can Verel bey oynamaktadır.1982  İstanbul doğumludur. Şimdilerde  27 yaşındadır.Babası eksi bir futbolcu olan Engin VAREL beydir.Oyunculuk dersleri aldıktan sonra Hayat Güzeldir, Gemilerde Talim Var, Selena ve Omuz Omuza isimli dizilerde ufak tefek rollerde oynamıştır.

Yemin Dizisi Masal’ın Babası Kemal karakterini sizlere tanıttığımız makalemizin sonuna geldik.Yemin Kemal karakterini canlandıran oyuncu hakkında yorumlarını bekliyoruz.

İlgili Yazı

Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti

Gönderen - Ocak 7, 2020 0
Yemin 8 Ocak 158. Bölüm Özeti Hafta İçi her gün kanal 7 ekranlarına gelen günlük dizi Yemin izleyicisini şaşırtmayı devam…

Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti

Gönderen - Aralık 25, 2019 0
Yemin 26 Aralık 149.Bölüm Özeti ve fragmanı yazımızın devamında. Kanal 7 nin ilgiyle izlenen günlük dizisi Yemin tüm hızıyla devam…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir