Yemin Dizisi Masal;ın Halası Oya Kimdir?

Avatarayınlanan s
610 0

Yemin Dizisi Masal’ın Annesi Oya Kimdir?

Yemin Dizisi Oya Kimdir? Gerçek Adı  Gözde Güngüzlü hanımdır.  Oyuncu 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Yemin dizisi hafta içi her gün izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Sevilerek izlenen günlük dizilerden olan Yemin dizisine yeni bir karakter daha dahil oldu. Yemin oya karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gözde Güngüzlü dizide küçük Masal karakterinin annesi Oya rolü ile ekranlara geliyor.
Reyhan ve Emir’in hikayelerinin konu edildiği dizide yan rollerde konuların en önemlisi olan Emir’in amcası Kemal ve onun küçük kızı Masal geliyor.  Kemal’in eski eşi ve Masal’ın gerçek annesi rolü ile ekranlara gelen Yemin Dizisi Oya karakteri dizi hayranları tarafından pek sevilen bir karakter olmayacaktır. Oya Kemal’in evine geldiğinde kendisi ile tanışan ve Kemal’in eşi olduğunu söyleyen Narin ile karşılaştığında oldukça şaşırır. Narin ve Oya arasında ilerleyen bölümlerde sürtüşmeleri izleyeceğiz gibi bir algı oluştu diyebiliriz. Bakışlarından Yemin Dizisi Oya karakterinin kıskanç bir kadın olduğu ve Kızı Masal ile Kemal’i Narinden kıskandığını söyleyebiliriz.

Yemin Oya (Gözde Güngüzlü) Kimdir?

Yemin dizisi Oya karakterini canlandıran Gözde Güngüzlü hanım TGRT kanalında haber sunuculuğu yapmıştı. Oyuncu ilerleyen dönemde ise  Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk eğitimi almıştır. Gökçe Aktaş Menajerliğe bağlı olarak çalışmaktadır. 1.66, kilogram ağırlığında olan oyuncu  50 kg ağırlığındadır. Hale karakteri ile Güllerin Savaşı isimli dizide rol alan oyuncu Aşkın Bedeli isimli dizide de rol almıştı. Beni Böyle Sev dizisi ile kariyerine devam eden oyuncu Cemre rolü ile Gülperi dizisinde de oynamıştı.
Yemin dizisi Oya kimdir? konusu da bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yemin dizisi yeni sezonda oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Geçen sezon Masal’ın bakıcısı Leyla karakteri diziden ayrılmış ve onun yerine diziye Narin karakteri gelmişti. Narin ile Kemal tesadüf eseri kötü bir olay ile tanışmış ve kağıt üzerinde evlilik ile arkadaşlıkları sonuçlanmıştı. Evlilikleri kağıt üzerinde olsa da birbirlerinden etkilenmeye başlayan Kemal ve Narin bakalım Masalın annesi Oya nın gelmesi ile nasıl bir ilişki yaşayacak.
Dizinin son bölümünde Reyhan ve emir arasındaki yakınlaşma dizi hayranlarını bir nebzede olsa mutlu etti. Artık tekrar senaryodan sıkılan izleyici diziye yeni katılacak olan karakterler ile mutlu olacaktır diye tahmin ediyoruz. Yemin Dizisi Oya hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Reyhan’ın itirafı, Emir’i çok şaşırtır. Emir, gururu ve aşkı arasında seçim yapmak zorundadır. Öte yandan Narin’in sert tepkisi, bir anda çıkıp gelen Oya karşısında ikiliyi zor duruma düşürür. Oya’nın geliş sebebi tüm aile için büyük bir merak konusu olur.Geçtiğimiz sezondan beri dizide Masal Karakterini canlandıran minik oyuncumuzun gerçek annesi merak ediliyordu. Kemal beyin ilk eşi olan ve Masal daha küçükken ardına bile bakmadan çekip giden Oyna hanım yıllar sonra çıktı geldi. Onu karşılayan Narin elbette Oyanın Kemal bey için geri dönmesinden çok rahatsız oldu ama Kemal bey ile Narinin arasını bozmak için Oya rolü Yemin dizisine dahil oldu.

Yemin Dizisinde Oya karakteri Kimdir? Masalın Gerçek Annesi Oya Bilgilerini burada sizler için yazmaya çalışacağız. Oya Masalın annesidir. Ancak Kemal beye sadık kalmamış kızını da geride bırakıp çekip gitmiştir. Aradan yıllar geçmiş kafasına bazı şeyler dank etmiş ve Oya kızı Masalın peşine düşüp Kemal beyin kapısını çalmıştır. Ancak ne eski Kemal vardır ne de ev boştur. Çünkü orada artık Narin vardır.

Yemin Dizisinde yeni sezonda Narin karakterini canlandıran Azeri Yağmur Şahbazova’nın hemen ardından yeni bir oyuncu daha geldi. Yemin kadrosuna Masalın annesi Oya karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Gözde Gündüzlü’dür. Gözde Gündüzlü daha önce de bir çok dizide rol almış güzel oyuncularımızdan birisidir. Yemin dizisinde Gözde Gündüzlü Oyna rolünde oynayacak ve dizide Kemal Beyin eski eşi ve Masalın annesi Oya karakterine hayat verecek.

Yemin Dizisi Oya Kimdir (Gözde Gündüzlü)Yemin Dizisi Oya neden geldi? Masalın Annesi Oya dizide kalıcı mı?

Yemin Dizisine Oya rolüyle dahil olan güzel oyuncu Gözde Gündüzlü dizide oldukça kıskanç bir anneyi oynayacak. Tabi akıllara madem bu kadar kıskanç olacaktın neden zamanında çekip gittin sorusu gelebilir. Aslında Kemal beyin de gizemli bir tarafı var, çok fazla geçmişine dair kimseye bilgi vermiyor. Ancak zamanında Kemal bey ile Oya’nın oldukça sert kavgaları olduğu bu nedenle Kemal beyden ayrılıp gittiği biliniyor. Ancak şimdi Kemal beyin evine çıkıp geliyor ve sürpriz şekilde Narin ile karşılaşıyor. Oya karakteri Yemin dizisinde kalıcı rollerden birisi olacak. Hemen selam verip gitmeyecek. Uzun süre dizide kalıp özellikle Narin ile birlikte Kemal beyi elde etmek için mücadele edecek.

Yemin Dizisi oya karakterini kim oynuyor Gözde Gündüzlü Kimdir? Yemin Dizisi Oya Masalın annesi olarak Yemin dizisine dahil olan ve Oya rolünde oynayacak olan Gözde Gündüzlü kimdir kısaca bilgilerini sizlerle paylaşalım. Gözde Gündüzlü 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Yüksek öğrenimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlayan Gözde Gündüzlü Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk üzerine eğitimler aldı. Gözde Gündüzlü oyunculuğa ilk olarak 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisiyle başladı.

Daha sonra Beni Böyle Sev, Aşkın Bedeli ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol alan Gözde Gündüzlü geçen sezon TRT de ekrana gelen Alija dizisinde Hayriye rolünde oynamıştı. Gözde Gündüzlü son olarak Gülperi dizisinde Cemre karakteriyle karşımıza çıkmıştı. Yeni sezonda 2019 – 2020 yıllarında Kanal 7 ekranlarındaki Yemin dizisinde Masalın annesi Oya rolüyle izleyicilerin karşısına günlük bir dizide çıkacak olan Gözde Gündüzlü‘ye başarılar diliyoruz.

Gözde Gündüzlü oya rolüyle Yemin Dizisinde Yemin Dizisi Oya Kemal Bey ile yakınlaşacak mı? Elbette hayır, Kemal beyin onu eve alması da çok zordu ama Masala şükretsin. Kızının hayrına Oya ile görüşen ama ona yakınlık göstermeyecek olan Kemal Bey Narin ile Oya arasında kalacak. Narin de oldukça kıskanç olduğu için Oyanın gelişinden oldukça rahatsız olmuştur. İlerleyen bölümlerde Narin ile Oya sık sık karşı karşıya gelecekler. Bakalım Kemal beyin tavrı nasıl olacak.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir