Yemin Dizisi Masal’ın Yeni Bakıcısı Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Avatarayınlanan s
477 0
Yemin Dizisi 26.Bölüm Özeti Fragmanı ve Analizi Yemin dizisi tüm hızıyla devam ediyor.Bu akşam yaşananlar ise şöyle.Leyla Kemal’in Masala veda etmeden gitme çağrısı karşısında duramadı ve konağa geri döndü.Sonrasında babasından da izin alarak konakta biraz daha kalacağını söyler.

, Yemin Dizisi Masal’ın Yeni Bakıcısı Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler
Yemin Dizisi 26.Bölüm İzle 

Yemin Dizisi Masal’ın Yeni Bakıcısı Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Kemal bir kaç gün daha kalıp Masala veda etmesini onu bu duruma hazırlamasını ister.Bu esnada Eve gelen yeni bakıcılar ile görüşmeler yapılır bir bakıcı gelir dosyasını tam Kemal beye verirken Leyla ondan önce davranır ve kendisi alır sonrasında kedileri sever misiniz diye sorar bakıcı ise  hayır hatta iğrenirim deyince Leyla başka sorum yok der ve bu bakıcının olmayacağını söyler.
Kemal bu na karşı çıksa da sonrasında Leylayı dinler ve ikna olur. Hikmet bey Masalı görmeye gelir ve Kemale Leylayı kalması için ikna etmesini söyler.Kemal ise anlaşmalarının Masal konuşana kadar olduğunu ve gitmesi gerektiğini söyler bu sırada Masal konuşulanları duyar çok üzülür.

Yemin Dizisi 26.Bölüm Özeti Fragmanı ve Analizi 

Sonra bir bakıcı daha gelir ama bu Filiz denen bakıcı Leyla’nın babası tarafından ayarlanmıştır.  Kemal’in ve Leyla’nın bakıcı olarak alınan kişinin şartlarını az çok bilen bu ikili tam da onların aradığı bakıcı modeli çizerler ve tabi ki Filiz işe kabul edilir. Leyla’nın babasının derdi Leylayı Masaldan ayırmak ve planladığı soygunlara Leylayı dahil etmektir.Masal babası ve Hikmet beyin konuşmalarından  sonra tekrar suratını asar babası ve Hikmet amcasıyla hiç konuşmaz.Sonra odaya Leyla gelir Masal ona hani bana söz vermiştin beni hiç bırakmayacaktın diye hesap sorar.


Yemin Dizisi Masal’ın Yeni Bakıcısı Diğer yanda Emir ve Reyhan arasında buzlar eriyor gibi.Emir hiç ummadığı bir şekilde Reyhan’a ilgi duymaya başlar.Hatta kalkar Reyhan’ın arkasından Erzurum’a gider burada köyde yapılması gereken tüm işleri yapmaya başlar odun keser pazara gider hatta bahçedeki köpeğe kulübe bile yapar.Emir için her şey güzel ilerlerken Reyhan onun Zafer ile konuşmasını duymuştu.Emir Reyhan’ı kurtarması hakkında şöyle emişti.


Yemin 26.Bölüm Emir: Kim zor durumda olsa aynısını yapardım bu Reyhan’a özel bir durum değil diye konuşurken Reyhan onları duymuştu.Bu sebeple Emir’in  köye gelmesi Reyhan’a hiç bir şey ifade etmiyordu.Bir sabah Emir Mukadder teyze ve Reyhan kahvaltı yaparken kapı çalar gelen Reyhan’ın çocukluk arkadaşı Mehmet’ti.Mehmet Reyhan’ın sevdiği elmalardan getirir sesleri duyan Emir kıskançlıktan hemen yanlarına gider ve konuşma biter.

Ertesi sabah Emir bahçede odun keserken şirketten bir telefon gelir uzun zamandır bekledikleri bir iş olmuş toplantıya katılması gerekmektedir.Emir geleceğini söyler sonra oradan Mehmet geçer ve Reyhanla gayet samimi bir şekilde konuşur Emir tekrar kıskançlık krizine girer ama çaktırmaz.Bu arada şirketteki toplantıya gelemeyeceğini oradakilere söyler.Cemre bu duruma çok bozulur.

Yemin Dizisi 26. Fragmanı ve Analizi Reyhan Emir’e ne zaman gideceğini sorduğunda ise Emir 2 gün daha buradayım beraber döneriz diye cevap verir.Emir eve geçer evde Reyhan’ın günlüğü eline geçer annesinin ölümünden duyduğu üzüntüyü sonrasında olanları hepsini okur.Son sayfalara geldiğinde Emir babasının oraya geldiğini ve Reyhan’ın oğlu ile evlenmesini  istediğini öğrenir. Reyhan’ın buna çok zor karar verdiğini ama dayısını kıramadığını okur.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir