Yemin Dizisi Melike Karakterini Canlandıran Esra Demirci Çoban Kimdir?

Avatarayınlanan s
2970 0
Yemin Dizisi Melike Karakterini Canlandıran Esra Demirci dizide yufka yürekli bir bakıcı rolünde izleyenlerin karşısına çıkmıştır.Cavidan Hanımların Konağında çalışan Melike hanım konakta Emir ve Suna’ya bakmakla görevlidir.Konakta bulunan Hizmetçi Nigar’dan daha fazla yetkiye sahiptir.
Yemin Dizisi Melike
Yemin Dizisi Melike Karakterini Canlandıran Esra Demirci Çoban Kimdir?

Yemin Dizisi Melike Kimdir?

Yemin Dizisi Melike hanım küçüklükten Emir’i yetiştiren ve ayaklarından rahatsızlığı olan ve yürüyemeyen Suna’ya bakmakla görevlidir.Erzurum ilinden gelen ve Emir ile evlenen Reyhan’ın konakta en büyük yardımcıdır.Konakta Reyhan’a tek sahip çıkan Kişi Melike hanımdır.

Melike hanımın sözü konağın beyi tarafından da dikkate alınır.Reyhan’da Melike hanımı çok sever ve ona bazı sırlarını Emir ile olan sıkıntılarını anlatır.Melike hanım Reyhan ile Emir’in arası bozuk iken onların ayrılacağını düşünerek Emir’in çok sevdiği süt annesini bile eve çağırır.

Yemin Dizisi Esra Demirci Çoban Kimdir

Zaman zaman reyhan ile dertleşen ona yemekler hazırlayan Yemin Dizisi Melike karakterini Esra Demirci Çoban  canlandırmaktadır. Oyuncuyu Adını Sen Koy dizisinden izleyenler hatırlayacaktır.Aysel hala karakteri ile adını Sen Koy dizisinde rol alan Esra Demirci Çoban şimdilerde Yemin Dizisinin Yufka Yürekli Melike sini canlandırıyor.Ali Çoban ile evlidir.Bir erkek çocuğu bulunan oyuncunun dizi deneyimi çok fazla yoktur.

Yemin dizisi oyuncularından Melike rolü ile ekranlara gelen Esra Demirci Çoban hanım hakkında bilgiler verdiğimiz yazı dizimizin sonuna geldik.Oyuncunun Yemin Dizisinde canlandırdığı Melike karakterini nasıl buluyorsunuz.Yorum bölümden sizlerde Melike ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

İlgili Yazı

Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım  Yemin 114. Bölüm Özeti 7 Kasım Perşembe günü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam…

Askerlik Yemini Nasıl Yapılır?

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
Ülkemizde askerlik çağına gelen erkek gençler askere gittiklerinde belli bir zaman sonra yemin töreni yaparlar. Toplu olarak yemin eden askerler…

Yemin 160.Bölüm İzle

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Yemin Dizisi Hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek izlenen yemin Dizisinde reyhan ve emir bu aralar oldukça…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir