Yemin Dizisi Melike Karakterini Canlandıran Esra Demirci Çoban Kimdir?

Avatarayınlanan s
1660 0
Yemin Dizisi Melike Karakterini Canlandıran Esra Demirci dizide yufka yürekli bir bakıcı rolünde izleyenlerin karşısına çıkmıştır.Cavidan Hanımların Konağında çalışan Melike hanım konakta Emir ve Suna’ya bakmakla görevlidir.Konakta bulunan Hizmetçi Nigar’dan daha fazla yetkiye sahiptir.
, Yemin Dizisi Melike Karakterini Canlandıran Esra Demirci Çoban Kimdir?
Yemin Dizisi Melike Karakterini Canlandıran Esra Demirci Çoban Kimdir?

Yemin Dizisi Melike Kimdir?

Yemin Dizisi Melike hanım küçüklükten Emir’i yetiştiren ve ayaklarından rahatsızlığı olan ve yürüyemeyen Suna’ya bakmakla görevlidir.Erzurum ilinden gelen ve Emir ile evlenen Reyhan’ın konakta en büyük yardımcıdır.Konakta Reyhan’a tek sahip çıkan Kişi Melike hanımdır.

Melike hanımın sözü konağın beyi tarafından da dikkate alınır.Reyhan’da Melike hanımı çok sever ve ona bazı sırlarını Emir ile olan sıkıntılarını anlatır.Melike hanım Reyhan ile Emir’in arası bozuk iken onların ayrılacağını düşünerek Emir’in çok sevdiği süt annesini bile eve çağırır.

Yemin Dizisi Esra Demirci Çoban Kimdir

Zaman zaman reyhan ile dertleşen ona yemekler hazırlayan Yemin Dizisi Melike karakterini Esra Demirci Çoban  canlandırmaktadır. Oyuncuyu Adını Sen Koy dizisinden izleyenler hatırlayacaktır.Aysel hala karakteri ile adını Sen Koy dizisinde rol alan Esra Demirci Çoban şimdilerde Yemin Dizisinin Yufka Yürekli Melike sini canlandırıyor.Ali Çoban ile evlidir.Bir erkek çocuğu bulunan oyuncunun dizi deneyimi çok fazla yoktur.

Yemin dizisi oyuncularından Melike rolü ile ekranlara gelen Esra Demirci Çoban hanım hakkında bilgiler verdiğimiz yazı dizimizin sonuna geldik.Oyuncunun Yemin Dizisinde canlandırdığı Melike karakterini nasıl buluyorsunuz.Yorum bölümden sizlerde Melike ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir