Yemin Dizisi Reyhan Hakkında Bilinmeyen Detaylar

Avatarayınlanan s
653 0
Yemin Dizisi Reyhan Hakkında Bilinmeyen Detaylar neler oyuncu kariyeri ve karakter analizleri ile ilgili yazımıza hoş geldiniz.Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi tüm heyecanı ile ilk 4 haftasını geride bıraktı.Dizide artık tüm karakterler izleyenler tarafından tanındı.Hangi oyuncu iyi karakter hangi oyuncu kötü karakter net olarak belirdi diyebiliriz.
, Yemin Dizisi Reyhan Hakkında Bilinmeyen Detaylar
Yemin Dizisi Reyhan Hakkında Bilinmeyen Detaylar 
Yemin Dizisi Reyhan karakteri hakkında önce dizideki rolü ile ilgili bilgiler verelim.Yemin Dizisinde Reyhan Erzurum İlinde yaşamakta olan genç ve çok güzel birisidir.İstanbul ilinde yaşamakta olan zengin bir aile olan Tarhun ailesi reisi olan Emir’in babası Reyhan’ın annesini ölmeden önce çok iyi tanır.Oğlu Emir’in hızlı yaşamına engel olmak ve onun düzenli bir yaşantıya geçmesi için onun evlenmesini istemektedir.

Bunun içinde iyi bir kız olarak tanıdığı Reyhan’ı Erzurum ilinden getirir.Reyhan gelmek istemese de dayı dediği adamın az ömrünün kalmasından dolayı onu kırmak istemez ve oğlu ile evlenme teklifini kabul ederek İstanbul’a gelir.İşte dizinin adı gereği dayısına bir de Emir’den ayrılmayacağı konusunda bir yemin verir.Verdiği Yemin onun yaşayacağı sıkıntılarında en büyük sebebidir.Çünkü Reyhan verdiği yeminden dönmeyecek kadar dinine bağlı ve bunu da kimseye söylemeyecek kadar gururlu birsidir.

Erzurum’dan gelen reyhan iç dünyasında karmaşık duygular yaşamaktadır. Yolda hiç tanımadığı birisi ile evleneceği için kafası oldukça karışıktır.Reyhan Emir’in bulunduğu konağa geldiğinde asıl sorunların onun için daha yeni başladığını anlamak onun için hiç de geç olmadı.Konakta evin hizmetçisi Nigar ondan daha ilk bakışta hoşlanmamıştı.Emir’in annesi ise eşinden habersiz oğlu Emir’i Cemre ile evlendirmek istiyordu. Cemre’yi kendisine layık bir gelin olarak gören Cavidan hanım konağa gelen Reyhan’ın Emir ile evleneceğini öğrenince adeta çılgına döner.Ancak kocasından korktuğu için gizli saklı Reyhan’ı tehdit eder.

Emir ise Reyhan ile evlenmeyi sadece babasına haksız olduğunu kanıtlamak için kabul eder.Reyhan ile evlenmeyi kabul eden Emir kısa bir süre sonra boşanarak babasının ne kadar haksız bir karar verdiğini ona ispatlamak istemektedir.Ancak işler hiç öyle Emir’in düşündüğü gibi ilerlemez.Emir Reyhan’ın babasına verdiği yemini bilmediği için onun bu durma nasıl katlandığını sürekli kafasında sorgular.
, Yemin Dizisi Reyhan Hakkında Bilinmeyen Detaylar
Yemin Dizisi Reyhan
Reyhan konağa geldiği ilk günden itibaren Cavidan ve onun yardakçısı olan evin hizmetçisi Cavidan tarafından bir takın iftiralara ve kötü muameleye maruz kalır.Cavidan bir keresinde Reyhan’ı iterek onun kafasının duvara çarpmasına ve bayılmasına sebep bile olmuştur.Cavidan yaptığı her planda Reyhan’ın kötü birisi olduğunu Emir’e göstermeyi başardı diyebiliriz.

Yemin Dizisi Reyhan karakteri oldukça mütevazi iyi niyetli ve yumuşak kalpli bir rolde izleyenlerin karşısına çıkıyor.Reyhan ile Emir arasında yaşanan sıkıntılar dizinin son bölümlerinde rafa kalkmış görünüyor.Emir’in süt annesi bile Reyhan’ın çok iyi bir gelin olduğunu daha Reyhan’ı ilk görüşte anlamıştı.

Reyhan ile Emir arasında aşk yaşamak için daha zaman var tabi.İkilinin dizide aşk yaşamaya başlamasından sonra tahminimizce Emir annesi ve Reyhan arasında seçim yapmaya zorlanacaktır.Çünkü Cavidan hanım gelini olarak görmediği Reyhan’ı konak tan göndermek için elinden geleni yapacaktır.

Yemin Dizisinin güzel oyuncusu Reyhan karakteri hakkında sizlere bilgiler verdiğimiz yazımıza Yemin Reyhan‘ın Gerçek adı ve kariyeri ile ilgili bilgiler verelim birazda.

Yemin Dizisi Reyhan Karakterini Özge Yağız hanım canlandırmaktadır. Özge Yağız Kimdir? diye soracak olursanız eğer oyuncuyu hemen herkes Adını Sen Koy Dizisinden Hatırlayacaktır.Zeliha karakteri ile Adını Sen Koy Dizisinde rol alan oyuncu Yemin  Dizisi ile başrol koltuğuna oturmayı başarmıştır. Hasan Güngör menajerliği oyuncusudur. Özge Yağız Şimdilerde henüz 22 yaşının dadır.

İlgili Yazı

Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti

Gönderen - Şubat 7, 2020 0
Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Pazartesi yeni bölümleri ile ekranlara gelirken dizinin son bölüm özetinde neler olup bittiği hakkında dizi hayranları…

Yemin 163. Bölüm Özeti 15 Ocak

Gönderen - Ocak 14, 2020 0
Yemin dizisi dünkü bölüm sonunda Emir Reyhanı ders çalışırken uzun uzun izlemiş sonrasında da ona olan aşkını tekrar tekrar itiraf…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir