Yemin Dizisi Suna Karakterini Canlandıran Sıla Türkoğlu Kimdir?

Avatarayınlanan s
804 0

Yemin Dizisi Suna Karakterini Canlandıran Sıla Türkoğlu Kimdir?

Yemin Dizisi Suna Karakterini Canlandıran Sıla Türkoğlu dizide ayaklarından sakat ve yürüyemeyen bir karakteri canlandırmaktadır.Yemin Dizisi Suna Cavidan hanımın kızı Emir’in kardeşi rolü ile dizide oynamaktadır.Yemin Dizisinde Emir’in Kardeşi Suna rolüne hayat veren Sıla Türkoğlu hakkında detaylar yazımızın devamında.

, Yemin Dizisi Suna Karakterini Canlandıran Sıla Türkoğlu Kimdir?
Yemin Dizisi Suna Kimdir?

Dizide Suna ayaklarında sağlık sorunu olan ve yürüyemeyen kızı canlandırmaktadır.Dizide rolü gereği tekerlekli sandalye ile konakta dolaşmaktadır.Annesinin sürekli baskısı altındadır.Annesi Cavidan hanım onun iyi olması için onu zorla doktora ve fizik tedaviye zorlamaktadır.Suna ise her seferinde yaşadığı hüsran sonucu artık doktora gitmek istememektedir.

Evde tek başına tekerlekli sandalye ile dolaşan Suna’nın tek arkadaşı bilgisayarıdır.Bilgisayarı ile sohbet programlarından Vural isminde birisi ile yazışmaktadır. Vural ile yazışması ve tanışıklığı ilerleyince Vural artık Suna’dan resim istemektedir.Suna ise Vural’a resim göndermek istememektedir.

Yemin Dizisi Suna Kimdir?


Suna internetten bulduğu ve tanıştığı Vural ile yazışmaya devam edebilmesi için Vural resmini gönderme şartı koşunca Suna ona yengesi Reyhan’ın resmini gönderir.Daha sonra yaptığından pişman olasa da Suna iş işten geçmiştir.Bu arada birde annesine yakalanan Suna eve kadar gelen Vural’a Reyhan yengesinin resmini gönderdiğini söyler.Cavidan hemen bu fırsatı Reyhan aleyhine çevirir tabi.Reyhan ve Suna’nın internet arkadaşı Vural arasında bir şeyler olduğunu konusunda onu yönlendirmek için elinden geleni yapar.
, Yemin Dizisi Suna Karakterini Canlandıran Sıla Türkoğlu Kimdir?
Yemin Dizisi Sıla Türkoğlu Kimdir?
Yemin Dizisi Suna ise yaptığı bu davranış yüzünden abisi ile yengesi Reyhan’ın arası bozulunca bu durumu abisine açıklamak istese de annesi Cavidan hanım onun abisine haber vermesini engellemek için elinden telefonu alarak hastaneye yatırır bir kaç günlüğüne.Daha sonraki günlerde Suna abisine durumu anlatır.

Yemin Dizisi Sıla Türkoğlu Kimdir?

Sıla Türkoğlu Yemin Dizisinde Suna karakteri ile izleyenlerden tam not almaktadır.Rolünü gayet güzel oynayan Suna biraz arka lan bir rolde yer alsa da ilerleyen bölümlerde iyileşerek dizi içinde daha fazla gözükeceğini tahmin etmekteyiz.

Yemin dizisi Suna (Sıla Türkoğlu) Ege Bölgemizin en güzel ili olan İzmir doğumludur. Başarılı oyuncu Ankara Üniversitesinde okumuştur.İzleyenlerin ağlama anne dizisindeki Alev karakteri ile hatırlayacağı oyuncu Şimdilerde ise Yemin Dizisinde Suna karakterine hayat vermektedir.

Yemin Dizisi Cavidan’ın Kızı Suna karakteri ve bu karaktere hayat veren Sıla Türkoğlu hanımı tanıttığımız yazımızın sonuna geldik.Oyuncu hakkında sizlerde yorum ve önerilerinizi yazının sonunda bulunan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Özeti

Gönderen - Şubat 7, 2020 0
Yemin 181.Bölüm 10 Şubat Pazartesi yeni bölümleri ile ekranlara gelirken dizinin son bölüm özetinde neler olup bittiği hakkında dizi hayranları…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir