Yemin Hizmetçi Nigar Kimdir? Yağmur Akdağ

Avatarayınlanan s
808 0

Yemin Hizmetçi Nigar Kimdir? Yağmur Akdağ Yemin Dizisinde hizmetçi Nigar rolü ile izleyenlerin karşısında. Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Yemin de Dayısına verdiği yeminden dönemeyen Reyhan’ın acılı hikayesi konu ediliyor.Dizide Cavidan hanımın konağında evin hizmetçisi Nigar karakteri hakkında bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.
, Yemin Hizmetçi Nigar Kimdir? Yağmur Akdağ
Yemin Hizmetçi Nigar Kimdir? Yağmur Akdağ 

Yemin Hizmetçi Nigar Kimdir? Yağmur Akdağ 

Dizide Nigar Emir ve Reyhan’ın yaşadığı konakta evin hizmetçiliğini yapmaktadır.Evin Şoförü ile evlidir. Masal’ın bakıcısının gelini olan Nigar dizinin kötü karakterlerindendir. Reyhan’ı konakta gelin olarak ve konağın hanımı olarak görmez.Reyhan konağa geldiği ilk günlerde kendisinin yapması gereken işleri ona yaptırmak ister.Dedikoduyu oldukça sever.

Cavidan hanım Reyhan’ı evden göndermek için elinden geleni yapar.Bu konuda onun en büyük yardımcısı ise Cemre ve evin hizmetçisi Reyhan’dır.Yemin Dizisi Nigar evde Cavidan hanıma Reyhan’a kötülük etmek için yardım eder.Onun kulağı ve gözü aynı zamanda yalan söylemesi için kullandığı birsidir.

, Yemin Hizmetçi Nigar Kimdir? Yağmur Akdağ
Yemin Hizmetçi Nigar Kimdir? Yağmur Akdağ 
Yemin Dizisi Nigar karakterine Yağmur Akdağ hanım hayat vermektedir.İlk Dizi deneyimi Yemin Dizisidir.“Matmazel Julie” isimli tiyatro oyununda rol almıştır. Yağmur hanım Moda Tasarım Bölümü mezunudur. Bir dönem reklamlarda da oynamıştır.“5 Haziran 1990 İstanbul doğumludur.2015 yılında İstanbul’a dönüş yapmıştır Yurt dışından.

Yemin Dizisinde rol alan Hizmetçi Nigar karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın sonuna geldik.Oyuncu hakkında yorum ve düşüncelerinizi bölümün sonunda bulunan yorum panelinden yazabilirsiniz.

İlgili Yazı

Yemin 21 Ekim Özet ve Tahminleri

Gönderen - Ekim 19, 2019 0
Yemin dizisi 21 Ekim Pazartesi özeti ve tahminlerini siz değerli yemin.org okurları ile paylaşıyoruz. Dizinin yeni bölümünde başrol oyuncuları olan…

Yemin 145.Bölüm İzle

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
Yemin dizisi 145. Bölüm 20 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında her zamanki saatinde canlı olarak yayınlanacak. Yemin Dizisini izleyemeyenler…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir