Yemin Masal’ın Bakıcısı Şehriye (Derya Kurtuluş Oktar)

Avatarayınlanan s
858 0
Yemin Dizisi Şehriye karakterini canlandıran Derya Kurtuluş Oktar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.Sevilen dizinin sevilen karakteri Derya Kurtuluş Oktar Yemin dizisinde küçük ve sevimli karakter Masal’ın bakıcısı Şehriye rolü ile izleyenlerin karşısına çıkmaktadır.
, Yemin Masal’ın Bakıcısı Şehriye (Derya Kurtuluş Oktar)
Yemin Masal’ın Bakıcısı Şehriye (Derya Kurtuluş Oktar) 
Yemin Dizisi Şehriye dizide Emir’in amcası Kemal’in kızı olan ve hayata şimdilik küsmüş olan Masal’ın yemekleri yapar ve Kemal beylerin evinde kalır.Kemal bey Masal’a Leyla gelene kadar bakıcı bulma konusunda zorlandığı için Şehriye hanım Leyla gelene kadar bir nevi Masal’ın bakıcılığını da yapmakta idi.

Şehriye hanım oldukça sevecen bir karakterdir.Masal’a babası Kemal’in istekleri doğrultusunda sebze ağırlıklı yemekler yapar ve tam saatinde vermeye özen gösterir.Konağa Masal’a bakması için Leyla gelince Şehriye hanımın işleri de adeta kolaylaştı.Kemal beyin katı kurallarını yumuşatmayı başaran Leyla sayesinde Masal’ın Bakıcısı Şehriye hanımda zaman zaman pizza vb. yiyecekler sayesinde rahat ediyor.

Yemin Masal’ın Bakıcısı Şehriye (Derya Kurtuluş Oktar) 

Yemin Şehriye Teyze’nin  Dizide bir erkek oğlu vardır.Oğlu da kendisi gibi yufka yüreklidir.Yalan Söylemeyi sevmez.Doğruluktan ve İyilikten yanadır. Reyhan’ın bulunduğu konakta çalışmaktadır. Şehriye’nin gelini Cavidan hanımın Hizmetçisi Nigar’dır.Nigar kocasının annesi Şehriye’yi sevmez.Şehriye’de geli ni Nigar’dan hiç haz etmez.

Yemin dizisinin Şehriye teyzesi Derya Kurtuluş Oktar diğer bir çok oyuncu gibi Adını Sen Koy dizisinde rol almıştır.Dizinin yaşlı karakterlerinden olan oyuncu 1965 Sinop doğumludur.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur.İzleyenler onu Hediye ismi ile Adını Sen Koydan tanırlar.Avrupa Yakası ve Akasya Durağı isimli dizilerde rol almıştır.

Kanal 7 Ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Yemin Dizisinde rol alan Şehriye karakterini canlandıran Derya Kurtuluş Okar hanımı sizlere tanıttığımız yazı dizimizin sonuna geldik.Oyuncu hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi sitemizden yapabilirsiniz.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir