Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan

Avatarayınlanan s
622 0
Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan karakterinin kim olduğu dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kim Diziye Ne Zaman Girecek sorusu dizinin 24 Aralık günü yayınlanan son bölümünde izleyenler tarafından en çok merak edilen konular arasında yerini aldı. Dizide Masal’ın babası Kemal ile mecburi bir evlilik yapan ancak ilerleyen zamanda ise bu evlilik her geçen gün gerçeğe doğru ilerleyen ikili arasında gerçek bir aşkın ne zaman yaşanacağı merak edilirken Narin’in eski günleri anması ile bir sevgilisi olduğu ortaya çıkar. 

Yemin Narin’in Sevgilisi Erhan kimdir?

Azerbaycan Ülkesinde geçmiş tarihlerde yaşadığı bir olayı anımsayan Narin’in sevgilisi tarafından son dakika terk edildiği yada bir başka ifade ile birlikte kaçacakları plana dahil olmadığı ortaya çıkar. Sevgilisi ile kaçma planları sonrasında sınırda buluşarak birlikte kaçacakları zaman Narin’in sevgilisi gelmez. Sevgilisini bekleyen Narin karşısında sevgilisinin arkadaşını görür. Narin’e sevgilisinin gelemeyeceğini söyleyen arkadaşı ona kendi başına kaçmasını söyler. 
, Yemin Narin’in eski Sevgilisi Erhan
Yemin Dizisi Narin’in Azeri Sevgilisi Kim Diziye Ne Zaman Girecek 
İzleyenler ise dizide ilerleyen bölümlerde Narin’in sevgilisinin diziye dahil olup olmayacağını merak ettiler. Eğer Narin’in sevgilisi elinde olmayan sebepler ile buluşma noktasına gelememiş ise bu durumda Narin’in ona bakış açısı farklı olacaktır. diğer türlü ise Narin hiç bir şekilde onu affetmeyecektir.
Dizi senaristleri böyle bir hayali dizide konu ettiklerine göre ilerleyen bölümlerde belki Narin’in Azeri Sevgilisi diziye dahil olabilir. Bu konuda sizde tahminlerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Yemin 175.Bölüm 31 Ocak Özeti

Gönderen - Ocak 30, 2020 0
Yemin 175.Bölüm 31 Ocak Cuma Özeti ve yemin dizisi 175. Bölüm Fragmanına yazının devamından ulaşabilirsiniz. Kemal Narin’e çok sinirlidir ve…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir