Yemin Reyhan ve Emir Tekrar Ne Zaman Evlenecek

Avatarayınlanan s
140 0
, Yemin Reyhan ve Emir Tekrar Ne Zaman Evlenecek
Yemin Reyhan ve Emir Tekrar Ne Zaman Evlenecek 
Yemin reyhan ve Emir Tekrar Ne Zaman Evlenecek sorusu dizi hayranlarının en çok merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Cavidan ve Cemre ikilisinin oynadığı hain oyunlar sonucunda Emir’den ayrılmak zorunda kalan Reyhan neden ayrıldığı konusunda da hiç bir şey söyleyememişti. Dizi hayranları ise Cemre ve Cavidan’ın kurduğu bu oyunun yakın zamanda bozularak artık Emir ve Reyhan’ın tekrar birlikte olmalarını arzu etmektedir. 
Yakın zaman içinde bazı dizi haber sitelerinde yer alan bir resim ise izleyenlerin merakını iyice arttırdı. Bu resimden sonra dizi hayranları Emir ve Reyhan’ın tekrar bir evlilik yapacaklarını ancak bu evliliğin dizide hangi tarihlerde ve bölümlerde olacağını merak ediyorlar. Yemin dizisi setinde çekilen ve gelinlikler içinde üstü açık bir gelin arabası içinde görülen Reyhan ve Emir yakın zamanda tekrar evlenecekler.

Yemin Reyhan ve Emir Tekrar Ne Zaman Evlenecek 

Yemin Emir ve Reyhan tahminlerimize göre Aralık başları veya ortalarında Cemre ve Cavidan tarafından yapılan hainliğin Emir tarafından öğrenilmesinden sonra artık Emir iyice Reyhan’ın kıymetini anlayacak ve gerçek manada ona aşık olacaktır. Çünkü bu zamana kadar ki evliliklerinde Emir’in kafasında hep bir soru işareti vardı. Bu olayları öğrendikten sonra artık Reyhan’ın kendisini deli gibi sevdiğinden emin olacaktır diye tahmin ediyoruz. 
Bu evliliğin olması için Hikmet Tarhun karakterinin tekrar sağlığına kavuşması gerektiğini de unutmamak gerekir. Zira Hikmet kendisine Cavidan hanımın yaptığı bu kötülüğün bedelini nasıl ödetecek hep birlikte göreceğiz. Yemin dizisinde ilerleyen bölümlerde diziye yeni yeni karakterlerin de dahil olmasını bekliyoruz. 
Emir karakterine deli gibi aşık bir Cemre karakteri gibi dizide Reyhan’a aşık bir erkek karakterin katılması kuvvetle muhtemel bir durum gibi olacak. Bu şekliyle dizi oldukça değişik bir senaryo işle bi boyut atlayacaktır. Yemin hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya devam ederken dizide rol alan oyunculardan olan Suna karakterinin sağlığına kavuşması ise izleyenlerin olmasını istediği bir başka konudur.   

İlgili Yazı

Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti

Gönderen - Kasım 1, 2019 0
Yemin 4 Kasım Pazartesi Özeti ile ilgili yazımıza başlamadan önce dizide geçen hafta neler olup bitti hızlıca bir hatırlayalım. Dizinin…

Yemin 5 Kasım 112. Bölüm Özeti

Gönderen - Kasım 3, 2019 0
Yemin  5 Kasım 112. Bölüm Özeti  Yemin Dizisi 5 Kasım 112 Bölüm Özet Fragman ve analiz içeren yazımızı hoş geldiniz.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir