Yemin Son Bölüm Özet 133.Bölüm 4 Aralık Fragman ve Dizi Yorumları

Avatarayınlanan s
533 0
Yemin Son Bölüm Özet 133.Bölüm 4 Aralık Özet Fragman ve Dizi Yorumları ile yeni bir yazı dizimize hoş geldiniz. Yemin dizisi senaryosu bu aralar sanki biraz hız kazandı galiba. Zira dizide rol alan Cemre’nin annesi geçtiğimiz bölümlerde senaryo gereği trafik kazası geçirmiş ve ölerek diziden ayrılmıştı. Cemre’nin annesi Süheyla hanım son anda kızı ve Cavidan hanımın emir ve Reyhan’a kurduğu tuzağı öğrenmiş ve onlara haber vermek için yola çıkmış ancak bu amacına ulaşamadan hayatını kaybetmişti.
Yemin Son Bölüm Özet 133.Bölüm
Yemin Son Bölüm Özet 133.Bölüm 

Yemin 133.Bölüm 4 Aralık Özet 

Emir ise telefonda son anda duyduğu CD nin içeriğinde ne olup bittiğini öğrenmek için var gücü ile CD yi ararken kapıya gelen polis memuru Süheyla hanımın çantasını getirdi. Çantanın içini kontrol eden Emir adının yazılı olduğu CD yi görünce artık gerçekleri öğreneceğini düşünerek onu açmak için odasının yolunu tutar. Ancak Emir’in felçli babasının yemek yediği sırada boğazına yemek kaçar ve tüm aile fertleri onun başında toplanır. 
Emir babasının boğazına kaçan yemeği çıkartmak için olanca gücü ile uğraşır ve bunu başarır. Reyhan ise CD yi Emir’in açmaması için dua eder ve her fırsatta Emir izlemeden CD yi almak için çaba gösterir ancak bunu bir türlü başaramaz. Sonunda Emir CD açmaya çalışır ancak CD açılmaz. Çünkü Cavidan kocasının boğazına kaçan cisim ile uğraşırken ev halkı sessizce CD alır ve yüzüğü ile CD çizerek okunmaz hale getirir. 
Yemin Son Bölüm Özet 133.Bölüm
Yemin Emir açılmayan CD karşısında Reyhan’ı sabah saatlerinde odasına çağırarak CD içinde neler olduğunu ve birbirlerini sevdiği söyleyerek gerçekleri anlatması için Reyhan’a yalvarır adeta. Reyhan ise içinden  bu kötülüğü yapamam diyerek sessiz kalmaya devam eder. emir Reyhan’ı iyice zorlayarak ondan yemin etmesini ister. Allah’ın huzurunda yemin etmesini isteyen Emir Reyhan’ın bu konuda hassa olduğunu düşünerek ona bağırır. reyhan ise sessiz kalarak odadan çıkar. Artık emir iyice kuşkulanır ve gerçeği araştırmak için düşünmeye başlar. CD yi Sefer aracılığı ile şirketin Bilgi İşlem kısmına gönderen Emir hala umudunu kaybetmemiştir. Reyhan’a tekrar bana söylemek istediğin bir konu var mı diye sorar.  

Yemin 4 Aralık Özeti 

Yemin dizisinde  diğer yanda ise evden ayrılan Kemal’in eşi kendi bulduğu eve çıkar. Kemal ise bu evin güvenlikli bir ev olmadığını söyler ve onun gitmemesini ister. Ancak eşine söz geçiremeyince onun evden gitmesine engel olamaz. Hem Kemal beyi hemde eşini ayrı evlerde uyku tutmaz. 
Bu duruma daha fazla dayanamayan Kemal eşinin evine gider. eşi ise gürültü karşısında dışarı çıkar ve Kemal beyi, görmeden ona arkadan kafasına vurur. Bir süre bayılan Kemal’i eve alır ve geceyi aynı evde geçirirler. Tekrar kendi evine dönen Oya sabah karşısında Kemal’i görünce bu saatte nereden geldiğini sorar. Kemal ise bu soru karşısında sessiz kalmayı tercih eder. Daha sonra Oya karşısında Narin’i görünce aynı soruları ona da sorar. Narin ise simit alıp geldiklerini söyler.  
Cemre ise annesinin ölümünde sorumlu tuttuğu Cavidan hanımı tehdit edince Cavidan hanım kendi çapında önlemini alarak Talaz dan yardım ister ve Cemre’yi kaçırtır. Talaz Cemre’yi bayıltarak onu bir yere kapatır. Artık Cavidan’ın ayağına dolaşacak bir Cemre’de şimdilik ortalıkta yoktur. 
Evin uyanık hizmetçisi Nigar ise Cavidan’dan aldığı paralar ile bir güzel alışveriş yapmış ve kocasına kredi kartı ile aldık karı koca çalışıyoruz öderiz diyerek yalan söyler. Yemin Son Bölüm Özet 133.Bölüm 4 Aralık Fragman ve Dizi Yorumlarının burada sonuna geldik. Yemin dizisi ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. 

İlgili Yazı

Yemin 145.Bölüm İzle

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
Yemin dizisi 145. Bölüm 20 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında her zamanki saatinde canlı olarak yayınlanacak. Yemin Dizisini izleyemeyenler…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir