Yemin Talaz Karakterini Canlandıran Mustafa Şimşek

Avatarayınlanan s
644 0
, Yemin Talaz Karakterini Canlandıran Mustafa Şimşek
Yemin Talaz Karakterini Canlandıran Mustafa Şimşek 
Yemin Talaz Karakterini Canlandıran Mustafa Şimşek 1965 yılında Ordu ilimizin şirin ilçesi Ünye Doğumludur.Şimdilerde 64 yaşında olan oyuncu yaşını hiç göstermiyor. Markos karakteri ile Diriliş dizisinin yanı sıra Necip Fazıl Karakteri ile de Sevda Kuşun Kanadında isimli dizilerde rol almıştır.Yemin Dizisi Talaz karakteri dizide kötü bir karakteri canlandırmaktadır.Rolü gereği bir hırsızlık şebekesinin başıdır.En iyi elemanı ise Masal’ın bakıcısı Leyla’dır.

Yemin Talaz Karakterini Canlandıran Mustafa Şimşek 

Masal’ın babası Kemal ile eskiye dayalı bir düşmanlığı vardır.Kemal beyin avukatlığı dönemine bu husumet dayanmaktadır.Ondan intikam almak için önce onun evini soydurmak isteyen Yemin Talaz daha sonra ise kızı Masal’ı kaçırtmak istemiştir.

Talaz dizide çok ön planda bir oyuncu değildir.Dizide işte değişik sahnelerde olsun tadında zaman zaman ekranlara gelmektedir.Aslında Leyla ona babam dese de kızı değildir ama Leyla’yı da kızı gibi sevmektedir.Ama içindeki Kemal hırsı Leyla’ya olan sevgisini bile bastırmaktadır.

Yemin Talaz dizide ekranlara çok sık olmasa da zaman zaman gelecek bir karakterdir.Zira Kemal beyden intikam almak için her fırsatı değerlendirecek birisidir.

Yemin dizisinde yer alan Talaz karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın sonu geldik.Talaz karakteri hakkında sizlerde duygu ve düşüncelerinizi yorum bölümünden yazarak etkileşime katılabilirsiniz.

İlgili Yazı

Yemin 25 Kasım Özet 126.Bölüm Fragmanı

Gönderen - Kasım 22, 2019 0
Yemin dizisi 25 Kasım 126 bölüm Özeti ve Fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sevilerek izlenen Yemin dizisinde geçtiğimiz hafta son bölümde…

Yemin Masal’ın Dedesi Memduh Kimdir

Gönderen - Aralık 10, 2019 0
Yemin Masal’ın Dedesi Memduh karakteri dizinin son bölümünde dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Yemin dizisinde hatırlayacağınız üzere Masal’ın dedesi…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir