Zemheri Dizisi 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Avatarayınlanan s
430 0
Zemheri Dizisi 2.Bölüm Özetinde Ayaz ve Firuzenin yolları bir şekilde birbirleri ile kesişir. Birbirlerini tanıdıklarını Ertan’ın yanında  belli etmeseler de gözlerinden birbirlerini tanıdıklarını belli ederler. Şirkete gidip toplantı yapacakları sırada Mehveş gelerek Ertan’la konuşmak istediğini söyler. İnci isminde genç ve güzel bir gazeteci bayan ise asansör kazası ile ilgili  haber yapacaktır. Ancak paranın gücü sebebi ile haber Müdürleri tarafından haber iptal ettirir. 

Zemheri 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri 
Ancak gazeteci İnci bu haberi yapmaya kararlıdır ve yavaştan haberi sızdırır. Ertan ise boş durmaz ve gazeteci kızı tehdit ederek elindeki belgeleri alır. Firuze’nin annesi oğlunu her zaman gittiği pavyonda arar. Takıldığı Sevda’yı bulmaya çalışır. Kadını iş çıkışı takip edip evine gider. Oğlu Faruk’un kadının evinde ayakkabılarını görüp orada olduğunu anlar ve kızgın, kırgın çıkıp gider. Evine gidip Faruk’un eşyalarını çöpe atar. Konsomatris kadın Faruk’un paralarını alıp pavyona borcunu ödeyip kaçar. 
, Zemheri Dizisi 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri
Zemheri Dizisi 3.Bölüm Dizi Kıyafetleri
Olay çıkaran Faruk’u pavyonda çalışanlar dövüp evinin kapısının önüne atıp gider.Ayaz ise Berrak’la evlendikten sonra aile evinde değil bir rezidansta oturmalarına karar verir. Evi tutarlar ama Berrak iç dizaynını Firuze’nin yapmasını ister. Konuşurken kıza Ayaz ile 3 yıldır birlikte olduklarını, peşinden çok koştuğunu söyler. Firuze bunu duyunca ikisini aynı anda idare ettiğini zannedip öfkelenir. 
Berrak ve Ayaz düğün yemeği tadımına gider. Orada Berrak’ın annesiyle gerilirler. Ayaz’ın kardeşleri babalarının öldüğünü bilmemekte; hala peşlerinde olduğunu zannetmektedir.Ayaz şirkette Firuze’nin bilgilerini araştırır. Kızın soyadının farklı olduğunu görünce bir şeyin peşinde olduğunu anlar. Firuze ise adamın canını sıkmak için evlendiğini söyler. Ayaz yıkılır. Firuze’nin arkadaşına sorar. Sonra cvsinde bekar yazdığını görüp sevinir. Firuze sürekli şirket girişindeki güvenlik odasına girmeye çalışır. 
Zemheri Dizisi 3.Bölüm Özet
En sonunda girip kamera kayıtlarını alır. Ayaz Firuze’yi işten ayrılması için zorlar. Kız çıkmayacağını söyleyince toplantıda Ertan’ın ses kayıt cihazını Firuze’nin çantasına atıp tuzak kurar. Kızın çantasından çıkan ses kayıt cihazı yüzünden Ayaz kızı işten atar. O sırada bulduğu usbyi kızın çantasından alır.Firuze kovulmasına rağmen yine de geri dönüp Ertan’a kafa tutar. Ayaz’ı tehdit edip usbyi alır. Ayaz onu takip edip babasına cezaevine gittiğini öğrenir. Babasının aleyhinde ifade verdiği Yaşar usta olduğunu ve adamın ölmediğini öğrenir. Firuze de görüntüleri avukatla inceler ve değiştirildiğini görür. Ama o gün orada Ayaz’ın da olduğunu ve ifade vermiş olması gerektiğini fark eder.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir