Zemheri Dizisi Berrak Kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse)

Avatarayınlanan s
470 0
Zemheri dizisi Berrak rolünü Hazal Filiz Küçükköse canlandırmaktadır. Mersin ilimizde 9 şubat 1988 yılında dünyaya gelen oyuncu Lise eğitimini başkent Ankara’da tamamlamıştır. Biyoloji ve kimya alanlarında lisans eğitimlerine devam eden oyuncu hakkında detaylar yemin.org farkıyla aşağıda. 

Show tv ekranlarında 15 Ocak Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan  Zemheri dizisinde siz değerli okurlarımıza bir önceki yazımızda Zemheri Firuze karakteri hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere dizide bir başka ön planda yer alacak  oyuncu olan Hazal Filiz Küçükköse ve canlandıracağı Berrak karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. Aşk ve Adaletin konu edileceği dizi oldukça iddialı bir günde reyting yarışında olacak.

, Zemheri Dizisi Berrak Kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse)
Zemheri Dizisi Berrak 


Zemheri Dizisi Berrak Kimdir?

Zemheri dizisi Berrak el üstünde büyüyen ve sosyal medya ile oldukça haşır neşir olan ve daha 25 li yaşlarda genç bir hanımı canlandırmaktadır. Dizinin erkek başrol oyuncusu olan Ayaz’a aşık kızı oynayacaktır. Ayaz’ın aklını başından almayı becerse de kalbine giden yola tam anlamı ile ulaşmayı beceremez. Abisi Ertan karakteri ile oldukça iyi anlaşan Berrak Ayaz ile evlenmek istemektedir. 
Bu uğurda her şeyi yapmayı göze alan hırs dolu bir kızdır. Berrak’ın annesi İclal ise Berrak’ın ayaz ile evlenmesini istemez. Her ne kadar annesi bu evliliği istemese de Berrak kafasına koyduğunu yapan oldukça hırslı ve inatçı bir kızdır. Dizide  Firuze ile aralarında ilerleyen bölümlerde çekişme olacağını tahmin etmekteyiz.


Zemheri Dizisi Hazal Filiz Küçükköse

Zemheri Dizisinde Berrak rolü ile ekranlara gelen Hazal Filiz Küçükköse Akdeniz bölgemizde yer alan Mersin ilinde 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Başkent Ankara ilinde tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyup daha sonra bu okulu bırakmış. Şimdilerde Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde lisansına devam eden Hazal Filiz Küçükköse oyunculuk üzerine dersler almaya devam etmektedir. 
, Zemheri Dizisi Berrak Kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse)
Zemheri Dizisi Berrak Kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse)
Oyunculuk tecrübelerine tiyatro ile başlayan güzel oyuncu emir’in yolu, Deniz yıldızı dizisi ile başlayan ekran tecrübesine Zeynep karakteri ile Kara Sevda isimli dizi ile devam etmiştir. Canlandırdığı  karakter ile Mehmet Bir Cihan Fatihi isimli dizide rol alan oyuncu ‘Rüya’, ‘Günahkar’, ‘Uçurum’, ‘Ustura Kemal’ ve ‘Kalbim Seni Seçti’ isimli dizilerde rol almıştır.

Hazal Filiz Küçükköse 1.72 santim boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Hazal Filiz Küçükköse’nin Instagram adresi ise hazalfilizkucukkose dir. Zemheri Dizisi Berrak karakterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Zemheri Dizisi Berrak hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.  

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir