Zemheri Dizisi Faruk Kimdir? (Emir Çubukçu)

Avatarayınlanan s
462 0
Zemheri Dizisi Faruk rolünü Emir Çubukçu oynamaktadır. Emir Çubukçu Zemheri dizisinde Faruk karakterine hayat veren oyuncudur. Emir Çubukçu 1990 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Devlet konservatuvarı tiyatro bölümünü Mimar Sinan Üniversitesinde tamamlamıştır. Oyuncu hakkında detaylara yemin.org farkıyla yazının devamından ulaşabilirsiniz.  

Zemheri Dizisi Faruk Kimdir?

Zemheri dizisi Faruk dizide rol alan Aliye ve Yaşar karakterlerinin  birinci çocuklarıdır. Firuze ve Elvan’ın abileri rolü ile ekranlara gelen Faruk’un yeri annesi için apayrıdır. Annesi için ayrıcalıklı bir çocuk olan Faruk dizide bunun kardeşlerine karşı sık sık kullanacaktır. Evin geçiminde babasına yardımcı bile olmayan Faruk eve yardım eden kardeşi Firuze’ye de hiç acımaz.
Zemheri Dizisi Faruk Kimdir? (Emir Çubukçu)
Zemheri Dizisi Faruk Kimdir? (Emir Çubukçu) 
Zemheri dizisi Faruk’un tek derdi bir an önce  para ya kavuşup aşık olduğu kadını da yanına alarak İstanbul’u terk etmektir. Para bulmak için her türlü yalanı dolanı söylemekten kaçınmayan Zemheri Faruk bu uğurda illegal işlere de bulaşmaktan çekinmemektedir. 

Zemheri Dizisi Emir Çubukçu 

Zemheri dizisi Faruk rolü ile ekranlara gelen emir Çubukçu şimdilerde 30 lu yaşların içindedir. 28 eylül 1990 yılında İstanbul ilinde dünaya gelen oyuncu 1,79 metre boyunda ve 75 kilogram ağırlığındadır. Terazi burcu olan başarılı oyuncunun gözleri kahverengidir. imar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Bir dönem  Semiha Berksoy Opera Vakfında asistanlık yapan oyuncunun oynadığı dizilere göz atalım. 
Şimdilerde Zemheri Faruk karakterini canlandıran oyuncu 2012 yılında ekranların sevilen dizisi Karadayı isimli dizide Osman rolü ile ekranlara merhaba demişti. 3 yıl sonra tarihler 2016 yılını gösterdiğinde canlandırdığı Burak karakteri ile Bana Sevmeyi anlat isimli dizide rol alan oyuncu 2017 yılında İnan karakteri ile Rüya isimli dizide yer almıştı. 
Emir Çubukçu’yu dizi hayranları sevilen dizi Gülperi’de canlandırdığı Ali Taşkın karakteri ile tanımış ve kötü karakter olarak hafızalara yer etmişti. Bu dizide Gülperi’nin kızının amcasının oğlu rolü ile ekranlara gelmiş ve ona tacizde bulunmuştu. Şimdilerde Zemheri Dizisi Faruk rolünü üstlenen oyuncuya kötü roller oldukça yakışmaktadır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden yapabilirsiniz. Zemheri dizisi Berrak karakteri hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir