Zemheri Dizisi Filiz Gerçek Adı Kariyeri (Eylül Kandemir)

Avatarayınlanan s
433 0
Zemheri Dizisi Filiz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Eylül Kandemir’dir. İstanbul ilinde 2001 yılında dünyaya gelen oyuncunun Zemheri dizisi ile oyunculuğa ve ekranlara merhaba diyen oyuncu oldu. Eylül Kandemir Zemheri dizisinde Filiz rolünü canlandıracak. Oyuncu hakkında merak ettiğiniz bilgilere yemin.org adresinden ulaşabilirsiniz.  

Zemheri dizisi Filiz Kimdir?

Zemheri dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Dizde rol alan Ayaz karakterinin en ufak kardeşi olan Filiz henbüz dizide rolü gereği lise öğrencisidir. rolü gereği ergenliğe yeni adım atan filiz sosyal medyayı iyi kullanan ve hayatı yaşamayı seven bir kızdır. 
, Zemheri Dizisi Filiz Gerçek Adı Kariyeri (Eylül Kandemir)
Zemheri Dizisi Filiz Kimdir?

Ancak babasından kaçtıklarından dolayı hayatı tam anlamı ile yaşayamazlar.Gün gelir ve babası onları bulur. Babasını içeri almak istemeyen Filiz’in babası zorla eve girer ve küçük kızına saldırır. Zemheri Filiz’i babasının elinden annesi kurtarır. 

2020 yılında bir çok dizi ekranlara birer ikişer gelmeye başladı. Zemheri dizisi de bu dizilerden birisi oldu. Show tv ekranlarında ilk bölümü ile izleyenleriyle buluşan dizide yer alan oyuncular ile ilgili bilgiler vermeye devam ediyoruz. Dizide Filiz karakteri ana karakterlerden olan Ayaz’ın kardeşi olduğu için bol bol ekranlara gelecektir. 

Zemheri Eylül Kandemir Kimdir?

Zemheri dizisinde rol alan Filiz karakterine hayat veren Eylül Kandemir 2001 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Lise sonrasında oyunculuk dersleri alan oyuncunun ilk dizisi Zemheri dizisidir. Eylül Kandemir’in tam olarak doğum tarihi hakkında bilgisi olanlar yorum bölümüne yazabilir. 
Zemheri Eylül Kandemir hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. oyuncu ve canlandırdığı Filiz karakteri hakkında detaylı bilgiler elimize ulaştığında bu bölümde sizlerle paylaşılacaktır. Zemheri Dizisi Ayaz’ın Kardeşi Mete hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.    
, Zemheri Dizisi Filiz Gerçek Adı Kariyeri (Eylül Kandemir)
Zemheri Dizisi Filiz Gerçek Adı Kariyeri (Eylül Kandemir)


İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir