Zemheri Dizisi Firuze Kimdir? (Ayça Ayşin Turan)

Avatarayınlanan s
548 0
Zemheri Dizisinde Firuze karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayça Ayşin Turan Sinop ilimizde 25 Ekim 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Akrep i Burcu olan oyuncunun babası Kastamonu annesi ise oyuncunun doğum yeri olan Sinop’ludur. Başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde halen eğitimlerine devam etmektedir. 
, Zemheri Dizisi Firuze Kimdir? (Ayça Ayşin Turan)
Zemheri Dizisi Firuze Kimdir? (Ayça Ayşin Turan) 
Ayça Ayşin Turan şimdilerde Zemheri dizisinde Firuze rolünü canlandıracaktır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar yemin.org farkıyla yazımızın devamında.Zemheri dizisinin yönetmenliğini üstlenen isim Hilal Saral hanım oldu. Çarşamba akşamları yayınlanacak olan dizinin senaryosu ise Sema Ergenekon hanıma ait. Dizide Adalet kavramları ile aşıkın nasıl büyük bir güç olduğu hikayesi izleyenlerin beğenisine sunulacaktır. 
, Zemheri Dizisi Firuze Kimdir? (Ayça Ayşin Turan)
Zemheri Dizisi Firuze 
Zemheri Dizisi Firuze Kimdir?
Zemheri dizisinde Firuze karakteri üniversite okuyan genç bir kızı temsil etmektedir. Firuze sevdiği bölüm olan Mimarlık bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Oldukça güzel bir genç kız olan Firuze için hayatta her şeyden önce ailesi ve kendisini geliştirmek adına eğitimi gelmektedir. Şimdilerde 26 yaşında bir üniversite öğrencisi olan Zemheri Dizisi Firuze’nin hayatı Dizinin bir başka karakteri olan Ayaz’la tanışması sonrasında oldukça değişecektir. 
Firuze’nin babası bir inşaatta usta başıdır. Elim bir asansör kazası sonrası bir çok kişinin yaşamı yitirmesi sonrasına tek kusurlu olarak Firuze’nin babası hapse girmiştir. Firuze bir tarafta hapisteki babası diğer yanda ise annesi ve abisinden dolayı oldukça zorlanmaktadır. Ailevi meselelerin yanında bir de karşısına çıkan yakışıklı Ayaz ile aşk yolculuğu onu oldukça yıpratacaktır. Bu üçgende yaşamına devam ederken genç Firuze babasının üzerine atılan suçu temizlemek ve ona özgürlüğünü kavuşturmak için büyük bir çaba içine girecektir. 

Zemheri Dizisi Ayça Ayşin Turan

Zemheri dizisinde Firuze karakteri ile ekranlara gelecek olan Ayça Ayşin Turan küçük ilimiz Sinop doğumludur. Anne memleketi doğum yeri ile aynı olan babası ise yakın Kastamonu’ludur. Televizyon üzerine eğitimini İstanbul üniversitesinde alan oyuncu Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrolarında da tiyatro eğitimleri almıştır. Sinop Belediyesi Konservatuvarında da tiyatro eğitimleri almıştır. 
Ayça Ayşin Turan ilk olarak 2011 yılında Gülfem karakteri ile Dinle Sevgili isimli dizi ile ekranlara merhaba demiştir. Üç yıl sonra tarihler 2014 yılını gösterdiğinde Ada karakteri ile Karagül dizisinde rol almıştır. Bir yıl sonrasında ise Sevimli Tehlikeli isimli sinema filminde Zeliş rolünü canlandırmış ve sinemaya da böylelikle adım atmıştı. 
2016 yılında Burca rolünü canlandırdığı Altınsoylar dizisinden bir yıl sonra ise Meryem isimli dizide Meryem Akça karakteri ile ekranlara gelmiş ve oldukça sevilmiştir. Geçtiğimiz yıl ise internet dizisi Hakan Muhafız isimli dizide Leyla karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkan Ayça Ayşin Turan Zemheri Dizisi Firuze rolü ile yeni dizisinde 15 Ocak Çarşamba gününden itibaren ekranlarda olacak. 

Show tv ekranlarında çarşamba günleri yayınlanacak olan Zemheri Dizisi Firuze hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Zemheri dizisi son bölüm çalan şarkılara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Zemheri Dizisi Firuze karakteri ve bu karakteri canlandıran oyuncu hakkında yorumalarınızı bekliyoruz. 

İlgili Yazı

, Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Survivor Tatlıları Yapan Hande Kimdir

Gönderen - Nisan 9, 2020 0
Survivor2020 Tatlıları Yapan Hande Kimdir  Survivor Tatlıları Yapan Hande izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Survivor açık arttırma tatlılarını yapan Hande…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir