Zemheri Dizisi İclal Kimdir? (Lila Gürmen)

Avatarayınlanan s
414 0
Zemheri Dizisi İclal rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Lila Gürmen hanımdır. Başkent Ankara’da 1966 yılında dünyaya gelen oyuncu Almanya’da büyümüştür. Lise Sonrası Viyana’ya yerleşen Lila Gürmen Zemheri Dizisinde İclal karakterine hayat verecek. oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylara yemin.org farkıyla yazının devamından ulaşabilirsiniz. 
Zemheri Dizisi İclal Kimdir? 
Zemheri Dizisi İclal karakteri Berrak, Ertan ve Mehveş karakterlerinin annesi olarak dizide yer almaktadır. İstanbul’un eski ve zengin ailelerinden olan İclal daima büyüklerinin sözünü dinleyen birisi olmuştur. yetişkin bir birey olduktan sonra Zemheri Timuçin karakteri ile tanıştıktan sonra söz dinleyen İclal yerine Timuçin’i tercih eden İclal olmuş ve ailesini karşısına almıştır. 
Üç çocuğu olan İclal’in en büyük hatası ise çocuklarından Ertan’ı diğerlerinden ayrı tutmasıdır. Ertan’ın çocukken yaşadıkları sonrasında onu diğer çocuklarından daha fazla önemsemiştir. Yumuşak kalpli bir anne olsa da kızı Berrak üzerinde ki otoritesini hiç eksik etmez.

Zemheri Lila Gürmen kimdir?

Zemheri dizisinde iclal karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Lila Gürmen 1966 tarihinde Başkentimiz olan Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Almanya’nın Norderney Adası’nda küçüklüğünü geçiren oyuncu Lise sonrası Viyana’ya yerleşmiş. Viyana Franz Schubert konservatuarında oyunculuk ve tiyatro alanında eğitimlerini tamamlamıştır. 
, Zemheri Dizisi İclal Kimdir? (Lila Gürmen)
Zemheri Dizisi İclal Kimdir? (Lila Gürmen) 
Eine Frau für Alfi isimli filmde başrol oynayan oyuncu daha sonra ise Almanya ve Avusturya’da birçok film, dizi ve tiyatro oyununda oynamıştır. 2011 yılında Firar isimli dizide Mahur hanım rolünü canlandıran oyuncu 2012 yılında Kerime karakteri ile Karadayı isimli dizide oynamıştır. 
2015 senesinde Hatırla Sevgili isimli dizide Hatice rolünü canlandıran oyuncu iki sene sonra aşk ve Gurur isimli dizide ise Şevval karakterine hayat vermiştir. 2018 yılında ise canlandırdığı Nedret karakteri ile Ağlama Anne isimli dizide yer alan oyuncu şimdilerde Zemheri Dizisi İclal karakteri ile ekranlarda. 

Lila Gürmen’in Oynadığı Filmler

Hilal, Feza ve Diğer Gezegenler / Profesör Doktor
Lady Winsley / Eylem / 2019
Düş Kırgınları / Handan / 2018
Kreuzberg / Lila / 2017
Dar Elbise / 2016

Zemheri Dizisi İclal karakterini canlandıran Lila Gürmen hakkında hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Zemheri Dizisi Safiye karakteri hakkında bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Cihangir Kimdir?

Gönderen - Ocak 23, 2020 0
Ramo dizisinde herkesin patronu olan Cihangir karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı izleyenler tarafından oldukça merak edilmiştir. Sevilerek izlenen Ramo dizisinde Adana’da…
, Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Öykü Gürman hangi dizileri izliyor?

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman Women’s Style Türkiye dergisine yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Öykü Gürman, Sen…
, Berrak Tüzünataç’ın acı günü

Berrak Tüzünataç’ın acı günü

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın anneannesini kaybettiği ortaya çıktı. Huzurevinde kalan Seryal Yılmaz’ın ölüm haberi oyuncuyu bir hayli sarstı. Bir süredir…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir