Zemheri Dizisi Safiye Kimdir? (Nihal Koldaş)

Avatarayınlanan s
427 0
Zemheri Dizisi Safiye rolünü Nihal Geyran Koldaş hanım canlandırmaktadır. Başkent Ankara’da 1955 yılında dünyaya gelen oyuncu bir çok tiyatro ve projede yer alan oyuncularımızdan birisidir. Zemheri Dizisi Safiye karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Nihal Koldaş hakkında detaylar yemin.org farkıyla yazımızın devamında.  

Zemheri Dizisi Safiye Kimdir?

Zemheri dizisi Safiye dizide yer alan Ayaz karakteri de dahil olmak üzere  üç çocuk annesi bir kadını canlandırmaktadır evlatları için çile dolu bir hayatı yaşayan Safiye çok çile çekmiştir. Kocası Nihat tarafından kendisine sürekli olarak şiddet uygulanmıştır. Safiye kocası Nihat’ın kendisine zulüm etmesine çocukları zarar görmesin diye her daim sessiz kalmıştır. 
, Zemheri Dizisi Safiye Kimdir? (Nihal Koldaş)
Zemheri Dizisi Safiye
Ayaz’ın annesi Safiye kendi halinde içine kapanık ve oldukça sakin bir kişiliktir. Kocasının kendisine yaptığı eziyetlere çocuğu Ayaz daha fazla dayanamaz ve diğer kardeşlerini de alarak annesi ile birlikte bulundukları evi terk eder. Kocası olmadan mutlu bir hayat sürmeyi hayal ederlerken günün birinde Nihat çıkagelir. Nihat’ın gelmesi ile ailenin hayatı tekrardan kararır. Zemheri dizisinde Safiye rolünü canlandıran Nihal Koldaş hanım Kimdir? Peki

Zemheri Dizisi Nihal Koldaş Kimdir?

Zemheri Dizisi Nihal Geyran Koldaş hanım Başkent Ankara ilinde 1955 yılında dünyaya gelmiştir. Daha çok küçük yaşlardan itibaren tiyatroya ilgi duyan oyuncu bu hayalini de gerçekleştirmiştir. Oyuncu ilk olarak 1989 yılında ekranlarda yer alan Cahide isimli dizide rol almıştır. 1997 yılında Masumiyet isimli sinema projesinde oynamıştır. Bıçak Sırtı isimli tv dizisinin yanı sıra Adalet oyunu isimli filmde de ekranlara gelmiştir. 
İçerde dizisinde Füsun karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Bir deniz Hikayesi ve Güldünya isimli diziler de de rol almıştır. Şimdilerde Show tv ekranlarında birbirinden usta isimler ile birlikte Çarşamba Akşamları Zemheri Dizisinde Safiye karakterine hayat verecektir. 

Zemheri dizisi Safiye karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizi oyuncu kadrosu oldukça geniş bir dizi olma özelliği gösterdiği için yemin.org sitesinde dizide yer alan oyuncuları tanıtmaya devam edeceğiz. Zemheri dizisi Faruk rolünü canlandıran oyuncu hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir