Zemheri Dizisi Şule Kimdir? (İlkin Tüfekçi)

Avatarayınlanan s
275 0
Zemheri dizisi Şule karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı İlkin Tüfekçi hanımdır. İlkin Tüfekçi İstanbul ilinde 5 Temmuz 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Zemheri dizisi Şule dizide Firuze karakterinin arkadaşı rolü ile ekranlara geliyor. Oyuncu hakkında detaylar yemin.org farkıyla yazının devamında. 

Zemheri Dizisi Şule Kimdir?

İlk bölümü ile ekranlara gelen Zemheri dizisinde Şule rolü ile ekranlara gelen karakter dizide Firuze karakteri ile yakın arkadaş olan adeta onun manevi ablası olan bir rolde oynamaktadır. Firuze ile Şule aynı iş yerinde birlikte çalışmaktadır. ilk önceleri Firuze’nin başında gelenlerden dolayı Ayaz ile iyi anlaşamayacak olan Şule daha sonraları gerçekleri öğrendiğinde ise durumlar değişecek. 

Yeni diziler arasında yerini alan ve ilk bölümü ile 15 Ocak akşamı seyirci ile buluşan firuze dizisi Şule karakteri ilk bölümü izleyenler tarafından oldukça beğenilen ve merak edilen bir karakter olmayı başardı. Zemheri Şule rolünü canlandıran İlkin Tüfekçi Kimdir? Peki işte detaylar….

Zemheri İlkin Tüfekçi Kimdir?

Zemheri Şule rolünü canlandıran İlgin Tüfekçi 5 Temmuz 1987 tarihinde Marmara’nın İncisi  İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 33 yaşında olan başarılı oyuncu Tiyatro bölümünü Haliç Üniversitesinde tamamlamıştır. İlk olarak Arka Sıradakiler dizisi ile ekranlara gelen oyuncu bu dizide Selin karakterine hayat vermişti. 
, Zemheri Dizisi Şule Kimdir? (İlkin Tüfekçi)
Zemheri Dizisi Şule Kimdir?
Başarılı oyuncu İlkin Tüfekçi 2012 yılında ekranlara gelen ve sevilerek izlenen  Karadayı dizisinde Çitlembik rolü ile dizide yer almıştı. İki yıl sonra ise canlandırdığı Pelin karakteri ile Kara Para Aşk isimli dizide rol alan oyuncu şimdilerde Zemheri Dizisi Şule rolü ile ekranlarda.
Zemheri Dizisi Şule karakterine hayat veren İlkin Tüfekçi hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan ve oldukça merak edilen Zemheri Filiz hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.  
, Zemheri Dizisi Şule Kimdir? (İlkin Tüfekçi)
Zemheri Dizisi İlkin Tüfekçi


İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir