Zuhal Topal, dış ses mikser üzerinden reyting kastı!

Avatarayınlanan s
1245 0

Yemin.org / Detay – Zuhal Topal, Fox TV ekranında hafta içi izleyicilerle buluşan yemek programına devam ediyor. Programın dış sesi olarak bilinen Mikser’i bir sanatçı canlandırıyor. Zuhal Topal da izleyicilerin çok merak ettiği bu sanatçı hakkında espriler yaparak merakın iyice artmasını sağlamaya çalışıyor.

Zuhal Topal, reyting adına sürdürdüğü bu Mikser konusunu uzun süredir programında kullanmakta. Topal, bugünkü bölümde Mikser’in dedesinin fotoğrafı diye resim gösterdi. Ardından da Mikser diye göbekli bir adamın resmini telefonunda izleyicilere gösterdi.Farklı fotoğraflar göstererek Mikser üzerinden merakları artıran Zuhal Topal, sanatçının gerçek kimliğini açıklamadı. Peki Mikser kim? Haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz…

Zuhal Topal’ın da zaman zaman takıldığı kişi, bir seslendirme sanatçısı. Programda dış ses olarak anılan kişi, tecrübeli seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel.

Aydoğan Temel sayısız yabancı filmin dublajında görev almış oldukça başarılı bir seslendirme sanatçısıdır.

Onu pek çok yabancı ünlü aktörün sesi olarak da hatırlayan izleyiciler, aynı zamanda uzun yıllar magazin programlarının da dış sesi olarak tanımakta.

Aydoğan Temel, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu, tiyatrocu ve seslendirme sanatçısıdır.

1983 yılından beri dizi, çizgi film, sinema filmi, belgesel ve reklam filmleri dublajı ve yönetmenliği yapmaktadır.

Sıkça konuştuğu ünlüler arasında: William Macy, John Malkovich, Gary Oldman, Kevin Spacey, Tcheky Karyo, Gerard Depardeiu sayılabilir.

Show Tv’de bir dönem yayınlanmış magazin programlarından Pazar keyfi’nin dış sesi Aydoğan Temel’di, o zamana kadar yapılmış magazin seslendirmelerinin dışına çıktı ve fark yarattı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Fatoş Kimdir? (Cemre Baysel)

Gönderen - Ocak 12, 2020 2
Ramo’nun kız kardeşi Fatoş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cemre Baysel İzmir ilimizde 5 Şubat 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Halen…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir