Zuhal topalla Sofrada Son Hafta Gelin ve Kaynanaları

Avatarayınlanan s
317 0
Zuhal topalla Sofrada Son Hafta Yarışmacıları ekran başında izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Hafta içi her gün yayınlanan yemek yarışmasında bu hafta da birbirinden iddialı isimler yer aldı. Bu haftanın gelin ve kaynanaları ile ilgili bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yeni haftada yarışan Gelin ve Kaynanalar 30 Aralık Pazartesi haftanın  ilk günü ile başlayacak maratona 30 Ocak Cuma günü haftanın finali ile veda edecekler. 
Zuhal topalla Sofrada Son Hafta Gelin ve Kaynanaları 
30 Aralık Kaynana Nalan Sandık 
31 Aralık Gelin Kevser Akkaya Şengül 
31 Aralık Kaynana Ayşe Şengül
1 Ocak Gelin Gül Zade Şentürk
1 Ocak Kaynana Meliha Şentürk
2 Ocak Gelin Emine Aranmış
2 Ocak Kaynana Sabahat Aranmış 
3 Ocak Gelin Tuğba Erurul
3 Ocak Cuma Kaynana Gönül Erurul
, Zuhal topalla Sofrada Son Hafta Gelin ve Kaynanaları
Zuhal topalla Sofrada Son Hafta Gelin ve Kaynanaları 

Zuhal topalla Sofrada Son Hafta Gelin ve Kaynanaları 

30 Aralık Gelin Fatma Sandık şimdilerde henüz daha 21 yaşında. 5 Aylık evli olan yarışmacı aslen Çanakkale ilinden olan Gelin Fatma Sandık ailesinden habersiz olarak evlenmiş. eşini de oldukça kıskandığını ifade eden haftanın ilk gün yarışmacı gelini Fatma hanım yaptığı yemekler ile diğer kaynanalardan puan almaya çalışan isim olacak.  

30 Aralık Kaynana Nalan Sandık şimdilerde 48 yaşında. Yarışmaya İstanbul ilinden katılan Fatma hanımın kaynanası Nalan hanım 2 çocuk annesi. Aslen Ordu’lu olan Kaynana Nalan eleştiri yapmayı çok sevdiğini ifade ediyor. 

31 Aralık Gelin Kevser Akkaya Şengül 2,5 yıllık evli şimdilerde 26 yaşında. Bir çocuk annesi olan Salı günü gelini Kevser hanım haftanın ikinci günü yarışacak. Sakin ve sessiz tavırları ile dikkat çeken Kevser hanım haftanın ikinci günü diğer kaynanalardan puan almak için hünerlerini sergileyecek. 

31 Aralık Kaynana Ayşe Şengül ise 20 senelik aşçılık tecrübesi ile öne çıkan bir kaynana olma özelliği gösteriyor. Yapıcı eleştiriden yana olan Kevser’in kaynanası Ayşe Şengül hanım gelinlere kıyamadığını ifade ediyor. 

1 Ocak Gelin Gül Zade Şentürk şimdilerde 30 lu yaşlarda. 5 yıllık evli olan çarşamba yarışmacısı Zade hanımın 2 çocuğu var. Merhametli ve tatlı dilli bir yarışmacı olan 3. günün gelini yeni yılın ilk günü yarışacak. 
1 Ocak Kaynana Meliha Şentürk ise Zade hanımın kayınvalidesidir. Konuşurken elleri ile de vücut dilini oldukça etkili kullanan yeni yılın ilk günkü kaynanası aynı zamanda gelini Zade hanıma oldukça güveniyor. 

2 Ocak Gelin Emine Aranmış 21 yıllık evli. Bu haftaki yarışmacılar arasında evlilik tecrübesi en yüksek olan yarışmacı şimdilerde 42 yaşında. 3 Çocuk annesi olan Gelin Emine hanım yarışmaya İzmir ilinden katılıyor. 

2 Ocak Kaynana Sabahat Aranmış haftanın 4. günü yarışan emine Aranmış hanımın kayın validesi. Sert ve Otoriter bir yapısı olan kayana Sabahat hanım yarışmaya Mersin ilinden katılıyor. 

3 Ocak Gelin Tuğba Erurul yeni evli yarışmacılardan birisi. Henüz daha 5,5 aylık evli olan Haftanın final günü yarışan gelini Tuğba hanım lezzetli yemek yapmayı sevdiğini ifade ediyor. Kaynanası gönül hanım ile birlikte bu hafta final günü diğer kaynanalara yemek hazırlayarak onların puanlarını almaya çalışacak.
3 Ocak Cuma Kaynana Gönül Erurul büyük ödülü kazanacaklarından oldukça emin. Gelini tuğba hanım ile birlikte haftanın finalinde diğer yarışmacıları konuk edecekler. Gelinine güvenen kaynana Gönül hanım aynı zamanda makyaj yapmayı da oldukça seviyor. 
Zuhal topalla Sofrada Son Hafta Gelin ve Kaynanaları ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Zuhal topalla Sofrada Yarışmasında Son Haftanın Puan Durumları ile ilgili yorum bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Aralık Puanları ve  Menüsü 

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 30 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü yarışan Fatma Sandık hanımın menüsünde başlangıç yemeği olarak Tarhana Çorbası, ara sıcak olarak Tavuklu Börek yer alıyordu. Ana yemek olarak ise Patates Yatağında Permasanlı Mantar ve Ali Nazik ile sofrasını süsleyen yarışmacı Fırında Soslu Makarna ve mevsim salatası ile de menüsünü zenginleştirdi. Tatlı olarak diğer kaynanalara Peksimet Tatlısı ikram eden 30 Aralık yarışmacısı Fatma hanımın puanları ise şöyle oldu. 

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Aralık Puanları 
Ayşe 6
Meliha 3
Sabahat 3
Gönül 1
Zuhal Topal    4
TOPLAM   17

İlgili Yazı

, Canan Ergüder bağış çağrısı yaptı!

Canan Ergüder bağış çağrısı yaptı!

Gönderen - Mayıs 26, 2020 0
Yemin.org /Detay – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bu sabah Fox TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya’nın programında başlattığı “Birlikte Başaracağız”…

Bir Zamanlar Çukurova Üzüm Kimdir?

Gönderen - Ocak 30, 2020 0
Bir Zamanlar Çukurova dizisinde küçük Üzüm karakteri oldukça merak edildi. Perşembe akşamlarının sevilerek izlenen dizisinde Saniye ve Gaffur tarafından bakılan…

Zümrüdüanka Dizisi Serhat Demirkan Kimdir?

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Zümrüdüanka Serhat Demirkan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alp Navruz 1990 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Zümrüdüanka dizisinde Serhat rolünü…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir