Zümrüdüanka Abbas Demirkan Kimdir? (Selim Bayraktar)

Avatarayınlanan s
1069 0
Zümrüdüanka Abbas Kimdir?
Zümrüdüanka Abbas rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Selim Bayraktar Kerkük’te 17 haziran 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Selim Bayraktar Zümrüdüanka dizisinde Abbas Demirkan karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacaktır.  
Zümrüdüanka dizisinde Abbas Demirkan ailesi ve konağın reisidir. Konağı ve ailesini kendi istekleri, doğrultusunda yöneten başına buyruk 2 çocuk babası birisidir. Kendinden küçük olan kardeş ile hayatının hiç bir döneminde anlaşamayan Abbas’ın çocukluğu da sevgiden yoksun geçmiş bir karakterdir. 
, Zümrüdüanka Abbas Demirkan Kimdir? (Selim Bayraktar)
Zümrüdüanka Abbas (Selim Bayraktar)
Zümrüdüanka Abbas Demirkan ile birlikte aynı soy adını taşıyan Adil, Serhat, Azime , Latif , Nevcihan ve Suhandan karakteri hakkında da yemin.org adresinden detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Zümrüdüanka Abbas rolünü canlandıran Selim Bayraktar hakkında detaylar aşağıda.

Zümrüdüanka Selim Bayraktar Kimdir?

Zümrüdüanka Abbas karakterini canlandıran Selim Bayraktar 17 Haziran 1975 tarihinden Kerkük’de dünyaya gelmiştir. İlkokulu burada tamamlayan oyuncu 12 yaşlarında ülkeye döndü. Antalya lisesinde eğitimlerine devam ederken Tiyatro ile tanıştı. Lise sonrası kazandığı Tiyatro bölümünü  Ankara Hacettepe Üniversite’sinde tamamladı. Bir çok tiyatro oyununda sahne alan oyuncu 2006 yılında Erdal rolü ile Köprü dizisinde oynadı. 

Selim Bayraktar 2009 yılında canlandırdığı Mahmut Paşa karakteri ile tarihi dizi  Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldıktan sonra bir yıl sonra ise Sümbül Ağa karakteri ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadı. Hakan karakteri ile Gecenin kraliçesi dizisinde 2016 yılında ekranlara gelen oyuncu eşref Şerif rolü ile Görünen Adam dizisinde ekranlara geldi. 
, Zümrüdüanka Abbas Demirkan Kimdir? (Selim Bayraktar)
Zümrüdüanka Abbas Demirkan Kimdir? (Selim Bayraktar) 
Selim Bayraktar ekranların fenomen dizileri arasında yer alan Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide canlandırdığı Edip Hoca karakteri ile oldukça tanındı ve sevilen bir karakter oldu. 2019 yılında Aşk ağlatır dizisi ile ekranlara gelen oyuncu Rise of Empires isimli dizide Ottoman rolü ile ekranlara geliyor. 

Selim Bayraktar’ın Oynadığı Diziler

Zümrüdüanka / Abbas / 2020
Rise of Empires: Ottoman / 2020
Aşk Ağlatır / 2019
Ağlama Anne / Ali Osman / 2018
Ufak Tefek Cinayetler / Edip Hoca / 2017-2018
Görünen Adam / Eşref Şerif / 2017

Selim Bayraktar’ın Oynadığı Filmler

Sevgili Komşum / Cengiz / 2018
Aşk Sana Benzer / Aykut / 2015
Kırmızı / Gökhan / 2014
Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda / 2013
Büyük Oyun / Kaçakçı Lider / 2009

, Zümrüdüanka Abbas Demirkan Kimdir? (Selim Bayraktar)
Zümrüdüanka Selim Bayraktar
Zümrüdüanka Abbas rolünü canlandıran Selim Bayraktar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Zümrüdüanka Saniye   hakkında detaylı bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Yasak Elma 59.bölüm Oyuncu Kıyafetleri

Gönderen - Kasım 26, 2019 0
Yasak Elma 59.bölüm Oyuncu Kıyafetleri ile birlikte dizi oyuncularının kullanığı takılar ve aksesuarlar hakkında bilgiler vereceğiz. Yasak elma dizisinde özellikle…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir