Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir?

Avatarayınlanan s
454 0

Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir? 

Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Pelin Abay 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Ali Sabuncugil menajerlik ajansı ile çalışmaktadır. Zümrüdü Anka dizisinde Suhadan Abbasın 18 yaşlarındaki kızı karakterine hayat verecektir. Oyuncu ve canlandıracağı karakter hakkında detaylar yazımızın devamında….


Cumartesi akşamlarına renk katan Zümrüdü Anka dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizide rol alan Abbas Bey’in kızı Suhadan karakteri dizide merak edilen karakterlerden oldu. Zengin bir varlıklı ailenin kızı olarak büyüse de sevgiden yana çokta nasibini alamayan Suhadan gençlik yıllarında sevgisini başka taraflarda arar. Anne ve Baba baskısına daha fazla dayanamayan Suhadan bakalım nasıl bir çıkmaza girecek. 
, Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir?
Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir? 


Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir? 


Zümrüdü Anka dizisinde Suhandan karakterine hayat veren Pelin Abay 1993 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro Bölümünü başarı ile bitiren oyuncu tiyatrolarda bir çok sahnede yer almıştır. 

Tiyatro deneyimleri sonrasında ilk olarak 2018  sevilen dizi “Vatanım Sensin” isimli dizide rol almıştır. Daha sonra “Gülizar” dizisinde rol alan oyuncu şimdilerde Zümrüdü Anka dizisinde Suhadan karakteri ile ekranlara geliyor. 

Pelin Abay Oynadığı Diziler
Vatanım Sensin – 2018
Gülizar – 2018
Zümrüdüanka (Suhandan) – 2020

Zümrüdüanka dizisinde Suhadan karakterine hayat veren Pelin Abay hakkında hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Abbas’ın oğlu Latif hakkında detaylar burada….

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Theokoles Kimdir?

Gönderen - Kasım 27, 2019 0
kuruluş Osman Theokoles karakteri dizinin ikinci bölümünde diziye yeni katılan oyuncular arasında yer aldı. Osman beyin mahkeme için kalede teslim…

Yasak Elma 59.bölüm Oyuncu Kıyafetleri

Gönderen - Kasım 26, 2019 0
Yasak Elma 59.bölüm Oyuncu Kıyafetleri ile birlikte dizi oyuncularının kullanığı takılar ve aksesuarlar hakkında bilgiler vereceğiz. Yasak elma dizisinde özellikle…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir